Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő sérteget, azt a...

Ha egy nő sérteget, azt a férfinak lekell nyelnie és tűrni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, elkezdtem chatelni vele, elején tökjól kijöttünk, de aztán.. vájkálódott úgymond az életembe, és leminősített, sértegetett, amik nekem szarul estek, fejemhez vágott 1-2 dolgot.de aztán írta h most mennie kell, és majd folytatjuk.

Az a kérdésem h ilyenkor férfiként mit reagálhatok erre vagy hogy reagáljam, engedjem el amiket írt?


2022. júl. 29. 16:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy írjam meg neki hogy ez nem tetszett nekem? És hogy akármilyen hihetetlen én is ember vagyok, nekem is vannak érzéseim
2022. júl. 29. 16:55
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ mi az amit írt ami neked rosszul esett
2022. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se hagyd, emberből vagy, semmi joga kritizálni

A véleményét elmondhatja, tanácsot adhat, amire te vagy hallgatsz, vagy nem, de ha állandóan leminősít, azt nem szabad engedni

Szólj azért neki, hogy máshogy is meg lehet ezeket mondani, meg azért óvatosan, kezd sok lenni

2022. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi joga ehhez. Neked viszont minden jogod megvan hozzá, hogy megvédd magad. Tök mindegy ki a nő és ki a férfi, emberek vagyunk, nem bántjuk a másikat ok nélkül. De igazából okkal se sértegetünk és alázunk meg másokat.
2022. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, miért állsz még vele szóba, ha szarul bánik veled. Az ilyet tiltani kell és kész.
2022. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Férfi nem tűri.
2022. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hmm rendben. Köszi a válaszokat!:)
2022. júl. 29. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Ignoráld....
2022. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár múltbéli dolgom emlegetése után tiltva lett volna. Kis szarkavarókkal nem dumálok.
2022. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Pipogya emberke lehetsz ha chates sértegetősdire sem tudsz mit felelni.


Annyit mondasz hogy ha nincs köztünk tisztelet, akkor részemről vége a beszélgetésnek, és kész.

Felesleges belekeverni azt, hogy te egy férfi vagy, ő pedig egy nő.

2022. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!