Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valóban embertelen...

Szerintetek valóban embertelen ha a hónap utolsó munkanapján vagyis ma, minden szakmai tudásomat bevetettem annak érdekében hogy Valakinek a fizetéséből tiltsák le a tartozást már a következő hónapban hogy az ne csúsz hasson át a következő utániba?

Figyelt kérdés
Nekem kell intézni a deviza károsultak tartozásainak letiltását és mindig azonnal továbbítom viszont most elgondolkodtam azon hogy lehet hogy nem kellett volna rögtön a hónap utolsó munkanapján minden erőmet arra fordítani hogy már a következő fizetéséből vonják a letiltást. Ha ezt nem tettem volna meg, akkor most még kapott volna egy teljes fizetést, és csak az utána következő fizetéséből vonták volna a tartozást tovább!
2022. júl. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Értem, hogy ez a dolgod. De az túlzás, hogy minden erődet erre fordítottad.
2022. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
és? nem mindegy melyikből vonják?
2022. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Csak a munkádat végezted
2022. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a munka olyanoknak való, akik érzelmileg eltudják magukat határolni az egésztől.


Te a behajtási oldalon állsz, neked az a dolgod, hogy mindent megtegyél annak érdekében, hogy a tarzozások minnél hamarabb behajtásra kerüljenek. Ha nem megy, akkor keresnek mást,akinek igen.


Nekem az segített mikor bírságokat kellett kiszabnom, hogy arra gondoltam, hogy ezek az emberek valamit hibáztak. Lehet, hogy kicsit és nagy lett a következménye, lehet nem is tudták felmérni, de valahol valamit akkor is hibáztak, amiért a jogszabályok alapján ez a bűntetés.

2022. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!