Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitcsinálsz ma? Mi a programod...

Mitcsinálsz ma? Mi a programod? Mit reggrlizel? Délutáni programod mi.

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Müzlit reggeliztem. Gyakorizok reggel, délelőtt, délután, este, éjszaka és holnap is.
2022. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Reggelire ittam egy kávét és ettem pár IKEA-s kekszet ( [link] a reggeli úszásomon már túl vagyok, most a gépemnél ülök ahol egyrészt az egyik novellámon dolgozok, elintézek pár munkámmal kapcsolatos emailt, majd részt veszek az egyik online nyelvórámon (norvég).

Délután színházba megyek pár barátnőmmel, azután valószínűleg beülünk néhány koktélra a kedvenc helyünkre.

24/L

2022. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mazsolás zabkását reggeliztem, és szerintem ezt a nyamvadt esőt fogom várni egész nap, mert egyszerűen nem akar jönni, ilyen dögmelegben pedig szinte csak poshadni tudok.

De azért némi olvasást és nyelvtanulást megejtek.

2022. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem szoktam reggelizni/csak ritkán.


A mai program az, hogy kimosom a munkaruhám mert hétfőn elkezdek dolgozni a megyei kórházban.


Aztán pedig filmet/meccset nézek a tvben és pihenek. Illetve várom az esőt, mert itt élek Szabolcs (vár)megyében és itt tulajdonképpen soha sem esik semmi vagy ha esik is, 2 percnél nem tart tovább.


21/F

2022. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kávét és a tegnap készített kókuszgolyót reggeliztem, közben megerősítettem magamban, hogy holnaptól odafigyelek.


Egész délelőttre online játékot terveztem, valamint délutánra is. Estefelé olvasok.

2022. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most készülök a jövőheti munkámra, délután szeretném megnézni a közeli tavat, olvasni, netezni, állást keresni. (F40)
2022. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csokis croissant ettem, más nem volt.

Most bogràcsozunk, eszünk, aztán dolgozok a házon, mert felújítok.

2022. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Reggelire a tegnap vacsoráról megmaradt melegszendvicset ettem meg, egy jegeskávé kíséretében. Mára nincsenek/nem voltak nagy terveim, nemsokára bevásárlás, utána pakolás, sorozatnézés, illetve kaptam egy nagyobb adag házit a nyelvtanáromtól (ami persze nem baj, mert ezt a részt jól át kell vennem), annak is lassan neki kellene állnom.
2022. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!