Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hirtelen taxival kell...

Ha hirtelen taxival kell menned valahova, es nincs gyerek ulesed mitcsinalsz?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet taxit kérni gyereküléssel

taxiba nem kötelező, az más kérdés, hogy azért csak biztonságosabb ülésben ülnie a gyereknek..... de hát ez van a taxikba nincsen alapból, de kérhetsz.

2014. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
ölbe veszem
2014. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérni olyan taxit amiben van gyermekülés és akkor olyat küldenek. Elvileg nem kötelező a taxiban gyermekülés, bár ebben nem vagyok azért annyira biztos. De elvileg az is olyan közlekedés mit a busz arra sem kell gyermekülés.
2014. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendelésnél szólok, hogy nincs ülésem. Vagy küldenek egyet a taxival, vagy ölben fogom.
2014. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi KRESZ szerint nem kell a taxiba gyerekülés. És a buszon sem.
2014. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Többször is taxiztam már, minden alkalommal ölben fogtam a lányom. A hatályos szabályozás szerint ez teljesen szabályos, épp ahogy tömegközlekedési eszközökön sem kell gyerekülés. Persze nyilván biztonságosabb lenne ülésben, és elvileg lehet kérni...
2014. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem kell gyerekülés egy koccanáskor a fizikai törvény nem kerüli ki a taxiban ülő gyereket.

Olyan taxit rendelek amiben van gyerekülés, azt hittem ez evidens.

2014. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan taxit kérek, amelyikben van. Ha nem tudnak ilyet küldeni, akkor ölben fogom. Sokat taxizunk, az esetek 80%-ában nincs ülés, sajnos. Ennek ellenére csak egy autónk marad, és még mindig jobbnak látom ezt a buszoknál.
2014. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyat kérek, amiben van ülés.

Kérek kölcsön ülést a szomszédtól.

2014. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!