Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bocsánat a kérdésért,de ti...

Bocsánat a kérdésért,de ti tudtok úgy nagydolgot intézni, hogy közben tudjatok hogy hallatszik mitcsinalsz?Ilyenkor visszatartjatok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen helyen?
2020. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Iskola, munkahely.. Stb
2020. aug. 25. 11:57
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen helyen nem :D
2020. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nem kell visszatartanom, mert nem is jön az inger. Otthon ha tudom hogy valaki a fürdő körül mászkál, szintén nem tudok.
2020. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
En nagyon szoktam erölködni es ez van hogy hangos. Erre valami tipp?
2020. aug. 25. 12:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem érdekel ki van a környékemen. Sokszor nagyon csikar és/vagy hasmenésem is van, na akkor bármit megadnék egy budiért... :(
2020. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Telefonról zene max. hangerőre...


Vicces, hogy én pont a másik feléről ismerem ezt a történetet, két másik feléről is: egyrészt még gimiben magántanárom mindig bekapcsolta a rádiót, amikor wc-re mentem nála és sosem értettem miért, amíg rá nem kérdeztem és mondta, hogy pont ezért, hogy ne legyen senkinek kellemetlen a kihallatszó hang, másrészt meg az exem, megismerkedésünkkor volt 38 évesen nem kevéssé lepett meg azzal, hogy hallottam a teljes bélműködését az első randinktól kezdve az utolsónkig úgy, hogy közben két évet együtt is éltünk és közben hányszor jutott eszembe a magántanárom és az, hogy hol a telefonom, mert szeressem bármennyire is az emberemet, a bélműködését nem szeretném végighallgatni, legyünk bármennyire is felnőttek...


Szóval rádió, zenelejátszó, ha más nincs, és most jut eszembe, hogy velem is elő szokott fordulni, hogy nem otthon úgy jön rám a szapora, hogy tudom, hogy ennek hangja is lesz akár vendégségben, akár csöndes étterem mosdójában, akkor hangosan szoktam magamban beszélni inkább, vagy főleg teli torokból énekelni, hogy inkább az hallatszódjon ki, mint a bélhangok vagy a csobbanás, ugye...


De az is logikus, akinek nyilvános helyen nem is jön inger, nekem is sokszor volt már olyan, hogy bármennyire is sürgős volt, megláttam a wc-t és úgy elment tőle a kedvem, hogy az ingerem is megszűnt tőle, ami fura, mert hova tűnik ilyenkor az, ami ki akar jönni - ez egyrészt tökre érthető ösztönös reakció, másrészt tök egészségtelen, mert értelemszerűen amit a testünk ki akar lökni magából, az számára már szemét, minek legyen bennünk, ergo ilyenkor fontos minél hamarabb biztonságos helyen, otthon addig ücsörögni, amíg ki nem jön újra, mert betegségeket okozhat bent, ezt jobb, ha mindenki tudja ilyen esetben...

2020. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyatom a csapot. Úgyis hallatszik de azt képzelem hogy nem. Munkahelyen nem megyek max ha hasmenésem lenne de akkor nem erdekelne mi van mivel epp túlélek. :D Kórhazban is lesz@rtam már olyan mindegy volt.
2020. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
En ugy szoktam, hogy nagyot fingok az elejen attol elkezdek rohogni meg sohajtozni, aztan azalatt ki tudom nyomni hogy ne ugy hallatszodjon.
2020. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Bárhol eltudom intézni, mert tudom egy normális biológiai folyamat és minden ember csinálja vagy otthon vagy máshol. Így sose okozott gondot.
2020. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!