Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a kedved a mai napon...

Milyen a kedved a mai napon és milyen volt a héten?

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy?

2022. júl. 31. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Sz*r ma a kedvem.

Ugyan pénteken szabin voltam, és holnap is szabin kellene elvileg lennem, de sajnos közbejött valami és mennem kell majd holnap dolgozni :(

26/F

2022. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Jó kedvem van ma, együtt a család, élvezzük a vasárnapot. A hetem is jól telt, pedig nyaralásból jöttünk haza, féltem, hogy nehezen találjuk meg a helyünket. 31 éves vagyok.
2022. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
40-es férfi vagyok. A héten sokat emeltem, holott nem szabadna, így most sokmindenem fáj. Nem látom továbbra sem a jövőmet, a változás lehetőségét, és ez zavar.
2022. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem túl jó. Elromlott a wifi router a vihar miatt ( vagy legalább nem működik ahogy kéne). A kapcsolataimat is semmijennek érzem. Unatkozok. Csak telefonozni tudok. Vannak problémák amik zavarnak. Ezek miatt inkább aludnék, csak hogy teljen az idő.
2022. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Egész nap esik az eső, nagyon szomorkás a hangulatom. A hét hasonlóan szomorkásan telt néhány esettől eltekintve.

20/F

2022. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen
2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Ma kifejezetten rossz, mert fáj a fejem. A héten sem volt valami jó. Lényegében amikor tudnék pihenni vagy nem kell semmit csinálnom akkor azzal telnek a napjaim, hogy gyötör a fejfájás.
2022. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nincs jó napom, fáj a fejem,egyszerűen 2 hónap után sem tudom elengedni, hogy akit szeretek, azzal szétmentünk, ezen agyalok azóta, szóval a hetem sem volt jobb. :(
2022. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Ma kifejezetten rossz kedvem volt, kapásból veszekedéssel indult a nap. Pedig amúgy egy nagyon jó hangulatú, produktív héten vagyok túl, több sikerélménnyel. Csak ne így zárult volna...

21/L

2022. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Szar. Mindennap szar a kedvem, mert lúzer vagyok.
2022. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!