Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a jobb megoldas?

Melyik a jobb megoldas?

Figyelt kérdés
Milesz iskolakkal? Ahova en jartam altalanosba kozep suliba csak gáz cirkók vannak. Vegyes nincs vagyis volt anno meg ovodaba is de 2000ben ki vettek. Most kalyha lesz minden terembe vagy kotnek a rendszerre vegyes kazant. ? Kemenyek sincsenek azon iskolan ahova jartam iskola felujitaskor megszuntettek
2022. júl. 31. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Kazan vagy kalyha a megoldas?
2022. júl. 31. 21:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Majd az igazgatóság megoldja. Nem a tanuló dolga ez.
2022. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok. Csak unoka öcsém sulis meg a sok gyerek és épp rajuk gondoltam
2022. júl. 31. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, Orbán Viktor megbízta Duro Dorát, hogy jelölje ki, melyik liberális tankönyvet lehet elégetni. Ugyhogy lesz mivel fűteni.
2022. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincsen valami hőerőmű?


Elvileg az adja a radiátorokba a meleg levegőt, legalábbis a hálózati fűtésnél.


Gázkazán nem lehet, mert az oroszok elzárták a csapot.


Fatüzelésű sem jöhet szóba, mert akkor meg sok kéményt kell építeni, márpedig európában tilos hobitlyuknál magasabb èpületet építeni. Nem tudom mért, de a felhőkarcoló csak mindenhol máshol lehetséges, Európàban büntetik.


Marad még az atomerőmű.

De annak meg épelméjű emberek kellenek a fenntartásához, amit a háttérhatalom utál.


Szóval valami logikus dolgot találjanak ki, ha már minden zavarja a háttérhatalmat. Először a gáz, aztán a magas dolgok, aztán az épelméjű emberek. Lassan már nem is kell fűtés, úgyis agyonmanipulálták az időjárást, hogy télen nyolc fok legyen, nyáron meg 28, a csapadék meg úgysem lesz a többezer kormány által levegőbr lőtt mérgező aluminium tartalmű időjárást befolyásoló rakéták miatt.

2022. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*melegvizet


Bocsi, elírás, de szerintem érthető volt a mondanivalója.

2022. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!