Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek ez...

Van itt olyan, akinek ez ismerős? Hogy van valami nagy, unalmas feladat, amihez kedved 0. Azt se tudod, hogy fogod megoldani. És elkezded halogatni, van jobb elfoglaltságod. Közben stresszelsz, hogy rég csinálni kéne, szorít a határidő.

Figyelt kérdés

Mindig ez van...

Most épp a szakdolival, ami egy nagyon nagy projekt, és le kell adnom 1 hónap múlva.


2022. márc. 3. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szedd kis darabokra
2022. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre ilyenebb vagyok. Szörnyű!

A szakdolimat is fél évvel később adtam le. De azért leadtam. :) Te is le fogod adni. Akkor se dől azért össze a világ, ha csak később... De jobb túllenni rajta. Te is tudod, tudom... :)

2022. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szedd kis darabokra. Ezt olyan embertől vedd, aki ugyanolyan halogató, mint te. Most is van, hogy a körmömre ég a tennivaló, de sokat segít, ha rászánok x időt a felosztására.
2022. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!