Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy barátotok folyamat...

Ha egy barátotok folyamat utánoz titeket szinte mindenben, azt eszi, azt issza, azt veszi, amit ti... Stb., akkor az zavar titeket, vagy nem, elvagytok így?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Fájdalmas lett volna kiírni a szó végén az "-osan"-t...?

Ettől a "folyamat"-tól idegrángást lehet már kapni... :-D


Egyébknt ne zavarjon. Ignore ON.

2022. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg?! És "ignore on" nem idegrángás. :D
2022. aug. 2. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

2# 👍 Igazad van!


Az illető akiről írsz nagyon idegesítő, történt velem ilyen de az már konkrétan pszichiátriai eset volt, személyiségtolvaj.

2022. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Engem akkor kezdett zavarni, amikor már pasiból is mindig ugyanazokat akarta, akiket én.
2022. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Mondd neki azt, hogy úgy döntöttél, holnap kopaszra vágatod magad. Aztán ha találkozol a tarfejűvel vond meg a vállad, hogy meggondoltad magad. Vagy valami hasonló :-)
2022. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert senki nem akar olyan lenni, mint én. Maximum olyan volt, amit előttem írtak, hogy több "legjobb barátnőm" is volt életem során, és előbb-utóbb mindnek az én pasim kellett. Ezért is szakította meg velem mind a kapcsolatot előbb-utóbb.
2022. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt, de nemigazan erdekelt. Akinek gyenge a szemelyisege, keves az onbizalma az sokszor utanozza a dominansabbat mert az biztos jo.. magatol nem kepes donteni.
2022. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!