Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz a mondás hogy férfivá...

Igaz a mondás hogy férfivá válni kell, nővé viszont elég csak születni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 20:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10 Azért nem pusztul el mert siránkozni fincsibb.
2022. aug. 3. 13:48
 12/18 A kérdező kommentje:
Valaki elmagyarázná hogy miért nincs igazam? Egy férfival szemben milliószor több elvárás van. A férfi kell legyen az erős, és okos vezető.
2022. aug. 3. 13:57
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem férfinek is lehet születni és nőnek, de ritka jelenség. Többségnek inkább azzá kell válni (nevelés által stb)


Nekem a nők olyan nők akiknek kellemes a jelenségük, van stílusuk, konszolidáltak, nem káromkodnak stb, akiken már kiskorukban látszik hogy nőcisek. Ehhez képest sok olyan van, akiknek a szájából ömlik a szar, na szerintem ők hiába szülnek le 3 gyereket, akkor sem lesz lesznek nők. Meg számomra azok sem nők akik kiöltöznek úriasszonynak, de közben úgy viselkednek mint valami utcasarki. Ez az én véleményem..


Férfiben is ugyanez. Van aki férfiként születik, és tanítani se kell férfinek lenni, mert egyszerűen kisemberként is olyan figyelmes, udvarias mert olyan jellemmel született.

2022. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez elég pedofilnak hangzik...
2022. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Van benne valami. Pl kb minden természeti népnél volt/van férfi beavatási szertartás, de női nincs, mivel a menstruálás meg aztán a terhesség maga éppen elég "próbatétel".


A modern civilizációban meg a sok nemkért közeledés, zaklatás is nehézséget okoz nekik (ez nyilván nem jó).


Ezenkívül párkapcsolat terén a nőknek "több" kell ahhoz, hogy feléledjen bennük az érdeklődés csírája, a férfinak kell bizonyítania magát, ami nagy általánosságban a mai napig így van. Szóval ja.

2022. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15 Végre valaki aki gondolkodik.
2022. aug. 3. 20:25
 17/18 anonim válasza:
Szerintem ez nem igaz
2022. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Férfivá és nővé is válni kell. Szükséges kellően éretté válnia, és felnőnie az élet kihívásaira és kalandjára mindkét nemnek.
2023. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!