Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartsz attól, hogy közös...

Nem tartsz attól, hogy közös meztelenség helyszínén pl. öltöző, zuhanyzó, nudista strand, titokban lefotóznak? Lány, vagy fiú vagy?

Figyelt kérdés
meztelen, pucér, fotó

2022. aug. 3. 15:27
1 2 3
 21/26 mooti ***** válasza:
87%

Ha nem adok rá engedélyt, akkor felhelentem. Majd fizet sokat és megtanulja, hogy engedély nélkül ne fotózzon másokat. Ez amúgy igaz ha ruhában is van az ember.

Naturista férfi

2022. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

13: "12 nő vagyok."


Még jo hogy mind a tizenketten egyneműek vagytok.


:))

2022. aug. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok szégyenlős, és az ilyen lesifotók nem arra nézve jelentenek szégyent, aki szerepel rajtuk, hanem aki csinálta. (Hetero férfi vagyok, férfiaktól nem kérek privátot, nőktől meg amúgy se kapnék.)
2022. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Láttam amint egy kövér pasas sunyin fotózgatott a Bükfürdőn a szauna kert területén de akkor nem érdekelt. Semmi nem volt rajtam. N
2022. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
#24 vk valaki kerdezte miért nem érdekelt. Hűlyékkel, kukkolókkal nem kívántam beszélni, konfrontálódni. Szép napom volt a barátnőmmel nem akartam elcseszni. Arra pedig millió az egyhez az esély, hogy egy perverz gyilkos, erőszakra készülő szatír lett volna az illető, ha felrakná a netre kis esély lenne rá, hogy ismerőseim megnézzék. Egyébként mindent fotózott pasasokat is.
2022. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudtom szerint 1 volt,hogy a kolléga nőm lefotózott tudtom nélkül tusolás közben.De alapvetően nem tartok ettől. 43N
2022. aug. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!