Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hozzáállás ez a zsidók...

Milyen hozzáállás ez a zsidók felé?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok zsidó, de meglepődök, ha a zsidókba belevesznek. Amíg nem volt Izrael, azért kaptak, mert nincs országuk, hontalanok, most, hogy van, akkor ellopják a palesztinok földjét??? WTF? Továbbá az is érdekes, hogy a magyar nagyon tud zsidózni, ha arról van szó, védik az arabokat. De ha Orbán kiejti a migráns szót, akkor világ vége van. XD Akkor Soros meg Brüsszel pénzeli őket, takarodjanak vissza.

2022. aug. 3. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
20m palesztin kiirtását mindenki természetesnek vette, a tankra szegelt és hegesztett gyerekek pajzsként használata sem vívta ki a tiszteletemet, de ez csak az én véleményem!
2022. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Az megvan hogy a hülye cigány, meg ez is a zsidók hibája az esetek többségében annyira komoly, mint mikor a szovjet himnusz után részegen meghallgatjátok a náci himnuszt, aztán meg berakjátok a ge*igránátot?
2022. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
A hardcore antiszemiták szerint az ideális az lenne, ha a zsidók eltűnnének a Föld színéről vagy el lennének zárva valami félreeső, távoli helyre(Madagaszkár, Szibériai stb.).
2022. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3. Engem is elzárhatnának pár szép zsidó lánnyal :P Ha szerencsém van nem lapáttal szedném fel őket :o
2022. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezõ, igazad van, dehát ez van, ilyen a világ. Ettõl még a normális ember teszi a dolgát,s nem foglalkozik hülyékkel, igyexik elkerülni õket és ennyi.
2022. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi fekete humor, hát ez szomorú ilyen beteg emberek közt.
2022. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Semmi fekete humor" - dehogynem, olvasd el #1-t XD "20m palesztin" GLoL, amióta a kgb kitalálta, hogy "palesztin" (1950-es éverk vége), összesen nem született annyi. Talán még Jordániával együtt se. Ami meg az irtást illeti, ebben az "Arab Légió" (Jordánia hadserege) járt az élen (1970-71 - Fekete Szeptember). Igaz, az Arab-Israeli konflikctusnsk 1950-2007 kétszerennyi áldozata volt (a reguláris hadseregek veszteségeivel együtt).
2022. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és "a tankra szegelt és hegesztett gyerekek" GLoL. Ès még hiányolod a fekete humort :D
2022. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak mert Hitler ki írtandó fajnak tekintette őket nem innen ered az elmélet, Nietzsche fogalmazta meg az alapkoncepciót, bár szerinte, az európaiak és a zsidók keveredéséből fog létrejönni az uralkodó faj xd
2022. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kohnt 1900-ban leütik, kómába esik, 1950-ben ébred, kérdi mi volt közben, mondják, 2 vh, meggyilkoltak 5 és fél milló zsidót, mire Kohn:

- Tudtam! Ezek a FRANCIÁK mindenre képesek!

Mire céloz ez?

Arthur de Gobineau gróf "l'Essai sur l'inégalité des races" címû esséje 1855-ben jelet meg. Ebben kifejtette fajelméletét, mely szerint legmagasabb rendû az európai fehér, legalacsonyabb a fekete, elõtte a sémi-arab, stb.

Nietzsche ennek megjelenésekor 11 éves volt :)

Szóval Gobineau elméletét vette át õ is és ezt turbózta fel hitler.

2022. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!