Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fehér emeberekről meg lehet...

A fehér emeberekről meg lehet mondani, hogy milyen nemzetiségűek?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy lengyel, német, vagy orosz? Mert én ezt nem tudom megmondani senkiről. Miért nincsen külön arcformája a nemetnek, franciának, magyarnak? Ennyire kevert a kaukázusi nagyrassz?

2022. aug. 4. 13:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es, ezért gondolom én is, hogy mem lehet megmondani, mert mindenkiben van minden...
2022. aug. 4. 14:42
 12/18 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint tévedtem, mert van, aki meg tudja mondani.
2022. aug. 4. 14:42
 13/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk én egyszer talalkoztam egy nénivel, németnek nézett ki, erre kiderült, hogy full magyar. Én is kék szemű, szőke hajú, fehér bőrű vagyok, mégsem vagyok sem svéd, sem német. (Vagy csak nem tudok róla).
2022. aug. 4. 14:44
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

"A fehér emeberekről..."

Milyen ember van még?

2022. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

13-ra:

Előfordult ilyen velem is, aztán hallva az illető nevét, helyére került bennem, hogy valószínűleg sváb eredetű az illető.

De nyilván csak adott hibaszázalékkal lehet megmondani a nemzetiségét valakinek.

2022. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
14: mondjuk fekete, barna, sárga...Negridek külön nagyrassz.
2022. aug. 4. 15:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy nagyvonalakban lehet csak megmondani és csak egyes emberekről, akik nagyon jellemző vonásokkal rendelkeznek egy adott területre.


Főleg manapság, amikor ennyire multikulti a világ... egy afrikai az francia, a török az német, az albán az svájci, stb...

2022. aug. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pl ott vannak a skandináv népek olyan fehérek hogyha rájuk süt a nap konkrétan kiég az ember retinája 200 méteres körzetben szőkék és jellemzően kékes a szemük ugyan ez a német csak nem fehérek annyira
2022. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!