Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert viselkedik igy egy ember?

Miert viselkedik igy egy ember?

Figyelt kérdés

Pesten jartam , ahol mar regen nem voltam.

Busszal sosem kozlekedtem , nem ismerem ki magam .

A vonat helyett buszpotlo ment hatvanig . Nem nagyon tudtam , hogy hol fog felvenni a busz mert nem volt semmi kiirva . Ezert ahol varakoztak az emberek , megkerdeztem egy szimpatikusnak tuno " holgytol" , hogy innen indul e majd a busz hatvanba . Erre a no gubyosan ram nezett , es a gusztustalan stilusba azt valaszolta " MIERT , MIT GONDOL MIERT ALLUNK ITT "!!! Es nevetett rajtam .

En ugy meglepodtem , hogy megszolalni sem tudtam , szorbyen szegyeltem magam . O meg boraszto buszken allt ott , mintha valamit nyert volna. Es nem igazan ertem , miert nem lehetett egy igennel elintezni ? Miert viselkedik igy egy felnott no ?


2022. aug. 4. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált, bunkó, neveletlen.
2022. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem fejelted meg?
2022. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy te érezd magad rosszul, idióta b*szatlan spiné
2022. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Az a helyzet , hogy nem tudom meg most sem hova tenni a dolgot, es azt a lenezo gunyos modort . Olyan megalazo volt ahogy mindenki minket nezett a buszmegalloban . Ez a " holgy" meg ugy allt ott , mintha egy komoly vitabol kerult volna ki gyoztesen .

2022. aug. 4. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ezek ezeknek az embereknek nagyon frusztrált élete van, és most éppen te voltál ott, ezért rajtad töltötte ki a mérgét. 100%, hogy másokkal is így viselkedik. Velem is megtörtént, hogy megkérdeztem a buszmegállóban egy nőt, hogy elment-e már a busz, amivel menni akartam, erre rámförmedt, hogy minek nézem őt, talán azt képzelem-e, hogy helyettem ő fogja figyelgetni, hogy melyik busz ment el... Még az is hozzátette, hogy "Aaaaaj, minek élnek az ilyenek, te jó ég!" Nagyon rosszul esett, de aztán rájöttem, hogy ez rólam semmit nem mond el, csakis arról az emberről, aki képes így nekiesni a másiknak. Sajnálom, hogy ez történt, nem érdemelted meg!
2022. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5#

Koszi szepen ! Nagyon sajnalom , hogy te neked is at kellett esned ezen. Mostmar azert vilagos szamomra , hogy ez nem olyan egyedi eset!

2022. aug. 5. 06:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem kell ezt komolyan venni, a legrosszabb embertípus Magyarországon az életével elégedetlen, frusztrált proli, aki másokon vezeti le a feszültséget.
2022. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!