Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így valaki?

Miért viselkedik így valaki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ugyanabba a középsuliba járt mint én, de ő kb 4 évvel fiatalabb nálam, 18 körüli.

Szóval, néha szoktam látni mikor sétál az utcán. Volt már többször, hogy velem szemben jött az utcán, kissé távolról láttam hogy rám néz, viszont mikor közelebb kerülünk egymáshoz semmit sem csinál, csak szög egyenesen néz maga elé, se jobbra se balra. Szoktam úgy is látni, mikor éppen autóval megyek valahová ő meg a járdán sétál. Olyankor viszont feltűnően bámul, van hogy vissza is fordul egy pillanatra.


Mi az oka hogy valaki ilyen furán viselkedik?



2021. márc. 2. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Ugyanabba a középsuliba jár mint te,de ő 4 évvel fiatalabb és így 18 körüli?? Te meg ezek szerint 22 vagy,és még mindíg középiskolába jársz? Aha persze...
2021. márc. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom bukott 2 évet? Bár aki ilyen helyesen tud írni az szerintem megoldja hogy ne bukjon
2021. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is ilyen vagyok.

Szerintem csak szimplán félős mint én. Ameddig messze vannak az emberek addig én is figyelem őket de amikor már közelebb érnek csak a földet bámulom.

16 f

2021. márc. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1, az első sorban a jár múlt időben van.

Tehát akkor ismerkedhettek meg, amikor első éves volt, a kérdés kiírója meg végzős. Tehát saccra 4 év van köztük.


Egyébként megtippelni sem tudom miért viselkedik így.

Esetleg félénk, tisztes távolságból meg felbátorodva bámul. Szólítsd meg, ismerkedj össze vele.

2021. márc. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh tényleg,bocsánat biztos

félreolvastam.

Amúgy fogalmam sincs miért viselkedik így,de nekem is van egy ilyen osztálytársam,néha elég iddgesítő tud lenni hogy 10 percig csak bámul.

Egyébként másokkal is ilyen?

2021. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma is láttam, jött velem szemben az utcán, direkt nem néztem rá, majd mikor előttem volt 4 méterre ránéztem, erre hirtelen elkapta a tekintetét.

De attól hogy félénk miért néz engem?

2021. márc. 2. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy érdekled ezért néz. Barátkozna veled, csak nem mer.
2021. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, voltam már így másik lánnyal is, hogy folyamatosan szinte bámult, mikor egyszer látott az akkori barátnőmmel utána már nem.

Én nemhiszem hogy érdeklem, nem vagyok az a 10/10-es, bár lehet csak az a kérdés hogy kinek.

2021. márc. 2. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!