Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A májsztró egész éjszaka...

A májsztró egész éjszaka cukorkás játékot játszik a számítógépen. Ha cigizni megy, akkor meg a mobilján nyomja a cukorkás játékot. Mit lehetne tenni vele? Köszi.

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 05:31
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképp fel kell hivni a figyelmét arra a tényre hogy a dohányzás mennyire ártalmas karcinogén füst károsítja a tüdőt szabad gyököket hoz létre a tüdő molekuláiban amelyek dns mutációt okoznak rákkeltő hatású lerakódik a kátrány a tüdőben és csökken az oxigénfelvételre fordítható tüdőkapacitás és kehelni fog meg büdös cigaretta szagúvá válik, a megoldás hogy cukorka vagy tutti frutti ízű likvidet szipákoljon elektromos cigarettából a nikotinszükséglet kielégítése végett, hogy a nikotin függőség miatt ne szenvedjen ártalmat az ellvonási tünetek által.
2022. aug. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Bevinni egy függőség vizsgálatra.
2022. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
candy crush saga?
2022. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...most egy művészről van szó, vagy mi? Te ki vagy a sztoriban? Írd már le érthetőbben, mert ez így csak egy rücskös dongafütty.
2022. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megszakadhat tartósan valami miatt a Wifi kapcsolat vagy zavarja valami.
2022. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a májsztró alárendeltje vagyok. A májsztró koordinál, én pedig intézem a dolgokat. Úgy is lehet mondani, hogy a májsztró mondja meg hogyan szóljon a zene. Aztán a sok cukorkás játék miatt sokszor nem is tudja melyik világon van.
2022. aug. 5. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Szóval van egy hülye kocka pasi, akinek te vagy a hülye nője, és úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül, mert mindketten erre izgultok, de a pasi annyira bele van bolondulva a játékba, hogy 24-ben játszik. Mit lehet kezdeni? Semmit. Kidobni. Nekem is volt kocka pasim, és fontosabb volt neki a gép, meg a LoL, mint én, meg a szex, pedig heti egyszer találkoztunk. Sajnáltam kidobni, mert jó volt az ágyban, de ez van. Elegem volt abból, hogy 24-ben játszik, én meg ott fekszem mögötte, és nézem a plafont.
2022. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A májsztrót nem lehet kidobni. Érinthetetlen. Csak a nagy Anderkó úr tudná kidobni, de neki meg szüksége van a májsztróra. Talán rá kellene ijeszteni és akkor abbahagyná az állandó cukorkás játékot. De hogyan ijesszek rá, mivel?
2022. aug. 5. 23:54
 9/9 A kérdező kommentje:
A másik probléma pedig az, hogy a számítógépe mellett egy kis asztalon van egy doboz, amire annyi van írva hogy "ÁNGÜSZ GYŰJTŐ", így nagy betűkkel. Mi lehet ez az ángüsz, nekem nem akarja elárulni.
2022. aug. 6. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!