Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha folyamatosan...

Mit tegyek, ha folyamatosan unatkozok?

Figyelt kérdés
Mindig kell valami, különben szomorú és fáradt vagyok. Szinte mindig találok valami fa$zságot, amivel eltölthetem az időt. Egyszerűen rosszul vagyok attól, ha aznap nem csináltam semmi értelmeset. Ennek köszönhetően, mondhatni haladok az életben, de kezdem azt érezni, hogy lassan elfogynak az újdonságok és nem lesz semmi, amivel lekössem magam. Veletek is van ilyen?

#idő #Nem vagyok hiperaktív
2022. aug. 5. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, velem az van, hogy kevés az idő és többre lenne szükségem.


Meditálj.

2022. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nincs. Hogy csúnyán fogalmazzak, rá kéne jönnöd mi okozza azt, hogy nem tudsz a seggeden elülni.


Legalább csinálsz dolgokat, az a jó része. Rengetegen csak panaszkodnak hogy unatkoznak és közben döglenek az ágyban.

2022. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj ez. Ha egyszer lesz gyereked, meg visszakoszon ez, es jol fog jonni ez a tulajdonsagod.
2022. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj, fejleszd magad, hogy minél értékesebb legyen a tudásod a munkaerő piacon és minél kevesebb munkával, könnyebben jobban tudj keresni, jobb megélhetésed legyen és legalább megélhetési gondjaid ne legyenek. Ezzel együtt a megoldandó problémák is egyre összetettebbek, érdekesebbek és szórakoztatóbbak lesznek.
2022. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!