Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet feldolgozni a...

Hogyan lehet feldolgozni a kihagyott lehetőségeket, rossz döntéseket?

Figyelt kérdés

2022. aug. 6. 07:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg eloadás van a kvantumfizikárol a neten. Nem gondoltam volna hogy senkinnem vágja es csak a lepont megy.
2022. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valódi tudást az oktatási intézményekben fogod megkapni. Ez nem olyan téma, amit majd pár 50 perces videóból meg fogsz érteni. Vannak jó előadások a kvantumfizikáról, valóban, amit egyetemi tanárok raknak fel, pl. Orosz László, vagy Dávid Gyula. Annak van értelme, de önmagában az is kevés. Én megmondom őszintén, hogy a negyedét sem értem neki. Ez van.


Egy főiskolai/egyetemi tárgyat tanulsz mondjuk heti 2+2 órában, fél évig, aztán ha több részes, most hasamra ütök, van Kvantummechanika I. és II. és III., akkor 1,5 évig, plusz a hozzá kapcsolódó, vagy ráépülő tantárgyak, akkor már ott tartunk, hogy több évig tanulod ugyanazt a témakört. Közben ZH-kat írsz, vizsgázol belőle, neadjisten szigorlatozol, HA egyáltalán sikerül, mert lehet, hogy már az első félévben kibuksz.


Tehát én erről beszéltem, ez egy nehéz dolog. Ugyanúgy orvos sem leszel attól, hogy a házipatikás cikkeket olvasgatod. Ha sokan lepontoznak, azon meg gondolkozz el, hogy miért lehet?

2022. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!