Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zabpehely diétéval fogyókúrázo...

Zabpehely diétéval fogyókúrázom 67 kg 55-50 kg ra szeretnék lefogyni 164 cm magas vagyok zöld szemmel világos barna hajjal tetszenék valakinek így? de nem csak azért fogyókúrázok hogy tetszelegjek valakinek hanem azért is hogy divatosan öltözzek.

Figyelt kérdés
27 L

2022. aug. 7. 01:57
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
100%
Valakinek biztos tetszenél már most is, de szerintem úgy még több embernek fogsz, főleg ha kicsit felfrissíted az öltözködési stílusod is.
2022. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az a zabpehely diéta, de semmilyen egysíkú, megszorító diéta nem hasznos hosszú távon.

27 évesen nagyon gyerekes a kérdésed. Most is tetszhetsz sokaknak, és ezzel a pár kg plusszal is tudsz divatosan öltözni.

2022. aug. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos igy is sokaknak tetszel. Es sokaknak pedig még 50kg-val sem. Erezd jol magad a borodben, es elj egeszsegesen, sz a fontos
2022. aug. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a magassághoz ha 50 kg lennél, akkor valószínűleg olyan lapos lennél mint egy vasalódeszka. Hát nem tudom, kinek tetszenél úgy? Miért akarsz olyan vékony lenni?
2022. aug. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szemed már most is szimpatikus!:)

De, tényleg jól érezd Magad a bőrödben és a felettébb nagy diétákkal vigyázz! De biztos hogy a jelenlegi állapotodban is szimpatikus lehetsz,hisz nem vagy túlsúlyos vagy hasonló!

Magad miatt szeretnél fogyni, vagy mások miatt?

Ezt olvastam valahol:

"Jól jegyezd meg!

A Te testsúlyod más számára nem attól lesz ideális, mert stimmelnek a számok, hanem azért mert szeretnek és elfogadnak.

A Te testsúlyod önmagad számára nem akkor lesz ideális, ha megegyezik a táblázatokkal, hanem akkor, ha kinézetedet gond nélkül el tudod fogadni és jó a közérzeted."

2022. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zabpehely az egy jó reggeli, de minden.étkezésre azt enni túlzás. Egyél változatosan, és főleg: VIGYÉL BE FEHÉRJÉKET!


A fogyás során a cél a zsírtöbblet leadás, és nem az izomvesztés. A zsír vagy másfélszer nagyobb térfogatú, mint az izom, illetve az izom feszesít és formát-vonalakat ad, a zsír pedig egy plöttyedt zselé. Tehát mindenképp javaslom, hogy a feszes irányba menj. Go edzeni, és beszélj dietetikussal is!

2022. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig amíg nem mondod, hogy 27 éves lány vagyok van esélyed.
2022. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!