Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember, miért úgy veszi...

Néhány ember, miért úgy veszi el másoktól pl a tollat, hogy közben "belemarkol" a kezébe, vagy hogyismondjam?

Figyelt kérdés

Ott a toll, csak meg kéne fogni két ujjal, oszt elvenni, néhányan meg e helyett, markolásszák a kezem😂🤷‍♂️

Tegnap meg, egy csaj egy kb 10 kilós valamit, úgy vett el a kezemből, hogy közben, mint aki keresi az adott tárgy másik végét, végigtaperolta a pocakom. T{bbször is, pedig a "pocakomtól" vagy 30 centire eltartva nyújtottam neki.

Félre ne értsstek, nem egy ujjabb "juj, hozzámért, biztos jelent valamit" kérdés, nem csak nők, férfiak is néha ezt csinálják. Meg a kezét a vállamra teszi, úgy áll mellém hogy összeér a vállunk, a buszon nem mellettem, hanem majdnem az ölembe ül (túlzok). Nők is meg férfiak is. Én is férfi vagyok, én nem szoktam ennyire belemászni mások személyes terébe.🤷‍♂️

Nem zavar, meg semmi, sőt, ha jó csaj csinálja... csak nem értem mire jó ez.



2022. aug. 8. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, én is észrevettem, hogy az emberek telibefossák mások személyes terét. Nálam is ez a helyzet, hogy nem csak férfiak, de nők is belemásznak az aurámba, fiatalok, idősek, akárki. Kivagyok tőle. Szerintem nem bunkóságból csinálják, szimplán buták ahhoz, hogy belegondoljanak, mit hogyan illik.
2022. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Kb mintha azt kérdeznéd miért süt a nap?!
2022. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem. Az egy dolog, hogy őt pl nem zavarná hasonló, de hogy miért csinálja szándékosan másokkal az rejtély.

Másik kedvencem aki 10 centire az arcomba áll amikor beszélgetünk. Ha hátrébb lépek, jön utánam. :D

2022. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Jaj tényleg :D ráadás ha büdös a szája

2022. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

#3, #4:

Persze még véletlenül sem kell megkérni, hogy ezt ne csinálja, vagy jelezni, hogy rossz a szájszaga, sokkal könnyebb a Gy.k.-n vihorászva kibeszélni, mint egy hülye luvnya, ugye.

2022. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

#5

Magadra ismertél? Büdi

2022. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Juj, ezt én is utálom!

Viszont engem nem érdekel, én az a fajta vagyok, hogy hozzám ne érjenek hozzám kérdezés nélkül! Az egy dolog, hogy kölcsönadok egy tollat, de nekem ne fogdossa ott a kezemet, se semmi másomat. Én sem teszem ezt senkivel, nem gondolom, hogy invitációt teszek azzal a toll-kölcsönadással arra, hogy megfogja a kezemet is plusszba.

Múltkor az egyik osztálytársam a fülbevalómat kezdte nézegetni, és meg is fogta, a fülemet is! Majdnem megállt az eszem.

Amúgy meg ezeknél a tollasesetknél az a legjobb, amikor a végén vissza se adja :D.

2022. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Miért kellene kérni? Miért nincs magától annyi esze, hogy nem mindenki akar smárolni vele?

2022. aug. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

én hiába mondom bárkinek. pont az előző hetekben megfáztam. tesóm folyton ok nélkűl belém hajolva pofázott. sohase tette amúgy. hiába mondtam h ne tegye mert útálom s elkapja tőlem. na elkapta a náthámat. 🤧 most is pont itt szenved. olvasom ezeket a sorokat is, de nem akarja belátni a dolgot.🙄


volt olyan osztársam aki a nyakamat fújta. 🤨 heccelt velem. addig szóltam rá s addig nem hagyta abba amíg fel nem pofoztam.😤


másoknak is hiába mondom szépen vagy fenyegetően.

borzalmasan idióták!🤬

nem akarják abba hagyni az ilyesmit és be se akarják látni h ők ilyesmiket csinálnak vagy h ebből csak baj lesz - ugye a nátha.🤒 de volt sokszor h szinte munka baleset lett belőle. megyek és hirtelen belém mászva pofáznak és vagy én megyek belé vagy a másik tanyál el a saját lábaiba.😖

2022. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
😔👈
2022. aug. 22. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!