Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember, miért úgy veszi...

Néhány ember, miért úgy veszi el másoktól pl a tollat, hogy közben "belemarkol" a kezébe, vagy hogyismondjam?

Figyelt kérdés

Ott a toll, csak meg kéne fogni két ujjal, oszt elvenni, néhányan meg e helyett, markolásszák a kezem😂🤷‍♂️

Tegnap meg, egy csaj egy kb 10 kilós valamit, úgy vett el a kezemből, hogy közben, mint aki keresi az adott tárgy másik végét, végigtaperolta a pocakom. T{bbször is, pedig a "pocakomtól" vagy 30 centire eltartva nyújtottam neki.

Félre ne értsstek, nem egy ujjabb "juj, hozzámért, biztos jelent valamit" kérdés, nem csak nők, férfiak is néha ezt csinálják. Meg a kezét a vállamra teszi, úgy áll mellém hogy összeér a vállunk, a buszon nem mellettem, hanem majdnem az ölembe ül (túlzok). Nők is meg férfiak is. Én is férfi vagyok, én nem szoktam ennyire belemászni mások személyes terébe.🤷‍♂️

Nem zavar, meg semmi, sőt, ha jó csaj csinálja... csak nem értem mire jó ez.



2022. aug. 8. 17:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

most pedig az aldiban folyamatosan egy nő volt végig a valagamban!!!!

a pénztárnál már direkt a lábára basztam a kocsit. panaszkodott h ez a lába volt.én meg csak a vállaimat vonogattam. annyi esze sincsen senkinek sem...a pénztárnál legalább egy kicsit, csaktényleg egy ici picit kellett volna hátrább vagy oldalt állnia h atetves kosarat letegyem.


ELÉG VOLT!!!!

Holnaptól kaját rendelek.

Dm-ből házhozszállítással rendelek és a Tescóból is.

Megpróbálom népszerűsíteni a Wolt ételfutárt,mert coopból és cba ból is szállít.


ki sem teszem többé a lábamat. annyi idióta van!!!

Hihetetlen.

2022. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát,ilyenkor megkell szólalni hogy zavar a dolog.Mások vagyunk,más értékrendel ennyi.
2022. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!