Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magas lányok! Szerintetek...

Magas lányok! Szerintetek előny vagy hátrány a magasságotok?

Figyelt kérdés
Én 172 cm magas vagyok. Az osztályomban a legmagasabb lány. Szerintem inkább előny(például nem látszik meg rajtad annyira ha egy kicsit is hízol mint egy alacsonyabb lányon) sok helyzetben, viszont sokszor elveszi az önbizalmamat az, hogy a környezetemben csak alacsonyabb lányok vannak. Ti mit gondoltok erről? Előnyöket és hátrányokat is írhattok!

2022. aug. 9. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Hátrány. Sok jó pasi alacsonyabb nálam, és sok fiú nem is találja nőiesnek a magas, nagy kezű, nagy lábú lányokat:( Mondjuk én magasabb vagyok nálad (180 cm), úgyhogy van azért különbség a helyzetünk közt.
2022. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Én 174 cm vagyok. Hát előnynek én is azt mondanám, hogy kevésbé látszik meg a súlyfelesleg. (nyilván nem minden esetben) Meg szerintem amúgy is szép, ha egy lány magas. Viszont én nem szeretem hogy magas vagyok, mert nem túl nagy a fejem, így a magasságom miatt is kisebbnek tűnik. Összességében egyébként jól néznek ki a magas lányok is.

18/l

2022. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

172 cm azért nem annyira hűdemagas. Hány éves vagy? Én most végeztem a gimiben, 174 vagyok, 4 nálam magasabb lány osztálytársam is volt (21-en voltunk lányok).

Amúgy szerintem inkább előny. A magas emberek (normális kereteken belül) valahogy esztétikusabban néznek ki szerintem. Praktikusabb is amúgy, könnyebben elérjük a dolgokat. Fiúk 80%a biztos, hogy magasabb.

Rám mondjuk gimiben egyszer sem mondták, hogy magas lennék. Általánosban piszkaltak ezzel páran, mondjuk kb 12 éves korom óta ilyen magas vagyok.


Szóval nincs miért aggódnod szerintem

2022. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Most kezdem az utolsó évemet az általánosban, és már kb 2 éve ilyen magas vagyok
2022. aug. 9. 23:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lányom 13 éves és 174 cm. Nyúlánk, vékony, de formás már. Rettenetesen fél ő is és én is hogy mekkora lesz még, mert nem szeretne már ennél magasabb lenni, és én is mrgelegednek ezzel a 174 cm-rel. (én is annyi vagyok, az apja 184).


Nekem nem a magasság miatt tetszik valaki alkata, hanem az arányosságai miatt.

2022. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jobban nez ki optikailag egy magas no, mint egy alacsony. a ruhak is jobban mutatnak, a polcokat is felerjuk.
2022. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én 182 cm magas vagyok és szeretek ilyen magas lenni. Apám is ilyen magas, de anyukám se sokkal alacsonyabb. Öcsém 186 cm magas viszont a húgom 16 éves és még a 160 cm magasságot is alig érte el. de nem is nagyon fog már nőni mivel ennyi idősen max pár cm és enyi lehet pluszba. Húgom a legvékoynabb a családban, nem hízik egyszerűen, viszont nagyon jó étvágya van mert Ő eszik a legtöbbet, elég fura. Anyai nagymamánk volt iylen alacsony valószínű az ő génjeit örökölte. Én sem vagyok egy erős alkat de annyira sovány sem vagyok. Gimibe csak egy lány volt nálam magasabb de csak fél fejjel. Meg 2 fiú volt csak magasabb nálam ami elég fura volt.


Én elfogadom hogy ekkora vagyok, szeretek magas lenni, könnyebben elérek mindent ruhákból sokkal több a választék és sokkal jobban mutatnak rajtam egyes darabok. A párom mondjuk egy fejjel alacsonyabb nálam ami eleinte furcsa volt nekem, de én elfogadtam hogy ez van, és a párom is, nem is foglalkozunk mások véleményével.

2022. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges. Megfelelő ruhát találni átok, mert aminek jó a hossza, abban kétszer elférek széltében, bár mostanában láttam pár helyen magasakra tervezett kollekciót csini farmerokból is, amikből nem lóg ki a bokám akaratom ellenére 😅
2022. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
A magas lányokkal egy baj van, de az nem a magasságuk... Hanem az hogy maguk mellé égimeszelő partnert szeretnének, mert azt nézik hogy hogy néz ki kívülről egy párkapcsolat (normáknak meg kell feleleni szigorúan) + tudjanak magassarkút felvenni és akkor is csak a vállig érjenek a férfinek...
2022. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Én 180 cm vagyok és 40 fölött, és jó hírem van a magas fiatal lányoknak: a korral egyre jobban el tudod majd fogadni magad, és ha most zavar h magas vagy, át fog fordulni, és örülni fogsz neki. Legalábbis nálam ez történt. :) Szóval fel a fejjel! 💓


Főleg h fiatalabbnak is néznek ha magas vagy, és igen, sokkal kevésbé látszik a súlyfelesleg (habár én sportolok, szóval rajtam nem igazán van).


"Viszont én nem szeretem hogy magas vagyok, mert nem túl nagy a fejem, így a magasságom miatt is kisebbnek tűnik."


Ott a hajjal egy csomót tudsz variálni, csalni, ha a fejed nagysága zavar.

2022. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!