Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők általánosságban kedveseb...

A nők általánosságban kedvesebbek és jóindulatúbbak, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 03:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Az elsőre igent gondolok, a másodikra nem tudom.
2022. aug. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%

Külsőre! -Aztán próbálj meg összezárni kettőnél több nőt tartósabb időre!

-Nincs fogkrém, amelyik fehérebb vicsorgást tud csalni egy női arcra, mint a szolidaritás, ami elhatalmasodik rajtuk a perc töredéke alatt...

2022. aug. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem, pont hogy a nők gonoszabbak.
2022. aug. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
32%
Ó, majd megismernek ők is mindeneket; csodákat, amelyeknek létezéséről fogalmuk sincsen a fiatalkorban; a nők kimondhatatlan jóságát, midőn az ágy szélén üldögélve hosszú hajukat fésülik, és oly szent szerelemmel, megadással szólnak a férfiúhoz, hogy élete végéig biztonságban érezheti magát; és nők gazságát, midőn csak ökölbe lehet szorítani a kezet, megfenni a kést, a kardokat, felporozni a pisztolyt, vérrel áldozni, vérbeborult szemmel felébredni, és jajgatva, kezet, párnát harapdálva elaludni…
2022. aug. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%
Ma már nem. Akik a "vannak gondok" kategóriába tartoznak, azokkal nem igazán bánnak rendesen.
2022. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem, sokkal bunkóbbak és rosszindulatúbbak általánosságba véve.

Én legalábbis ezt tapasztalom a munkám során

2022. aug. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
Általánosságban teljesen fölösleges általánosítani. Ugyanúgy vannak kedves és jóindulatú emberek a nők és a férfiak között is.
2022. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó teljesen igazad van, de az én tapasztalatom az, hogy a nők általában az elején kedvesek velem, majd mindenből is kihagynak, míg a férfiak próbálnak nyitni felém, ha van valamilyen program, akkor megkérdezik, hogy akarok e menni, ha van valami program, és tudják, hogy engem is meghívtak (mások), rögtön rám ír, hogy ugye jössz? Tehát nálam a férfiak felé esik a mérleg.
2022. aug. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell folyamatosan a “szent filantrópot” játszani. Ez az a nagyon kevés témák egyike, amin nyugodtan lehet általánosítani az arányok miatt.

A kérdező állítását pedig csak az gondolja komolyan, aki életében nem volt komolyabban nővel.

Felszínen lehet, hogy azok, de egy nő SOHA nem fog nyíltan szemtől szemben konfrontálódni, mert rendkívül módon gyávák és rettegnek, hogy alulmaradnak egy vitában.

Hátulról marnak be! Soha nem elölről!

2022. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Nőként én úgy tapasztalom, hogy a férfiak a kedvesebbek, de ez lehet csak azért van, mert egy férfi inkább kedvesebb egy nővel, mint egy nő. Persze ez általánosítás, nem minden nő bunkó a nőtársaival :D
2022. aug. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!