Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez gáz? Van itt rajtam kívül...

Ez gáz? Van itt rajtam kívül ilyen? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha pl egy filmben látok vagy könyvben olvasok olyat, hogy egy lányt, legyen az felnőtt vagy gyerek, bántanak, kínoznak vagy ilyesmi, akkor rögtön úgy szeretném megölelni, megnyugtatni, vigasztalni. És utána hosszú ideig el is képzelem, ahogyan találkozom vele, megmentem különböző módokon, majd megnyugtatom. Ilyen volt pl Ruta vagy Rue az Éhezők viadalából. 20/f

2022. aug. 10. 07:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez természetes. A legtöbb kisfiú eleve sokat álmodozik a mesebeli királylány megmentéséről, ez az egészséges fejlődéslélektani folyamat része. Azt nem tudom, ki kell-e nőni belőle, de mindenképp empatikus, romantikus lélekre vall.
2022. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz. Magas érzelmi intelligenciával rendelkezel valószínűleg. Téged ugye nem bántottak?
2022. aug. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Ja fiú vagy, akkor nem kérdeztem, hogy bántottak e, mert azt gondoltam hirtelen, hogy lány vagy és esetleg együttérzel velük :) de így inkább arra gondolnék, amit az első írt.
2022. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Oh én is pont ugyan ilyen vagyok :D Többször elképzeltem ilyet én is. 21/F
2022. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

3

Attól mert fiú vagyok, miért ne érezhetnék együtt velük? Sajnos gyerekként elég kevés szeretetet, figyelmet kaptam, annál több elutasítást. Talán ez nyilvánul meg, nem tudom.

2022. aug. 10. 08:15
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz, szerintem aranyos :) És amúgy sok lánynak valószínűleg szüksége is van ilyesmire, szóval őrizd meg ezt a hozzáállást.
2022. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

6

Nagyon szívesen, csak áruld el kérlek, hol találom ezeket a lányokat. :-) Mert én egy ilyennel sem találkoztam eddig. :-( Persze lehet, hogy csak rossz helyen kerestem. :-)

2022. aug. 10. 09:02
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Ja, a cuki lányok imádni fognak. Nem tom hol vannak, járj nyitott szemmel.
2022. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Esetleg kiírhatnék egy kérdést, nem? Hahó, cuki lányok, hol vagytok?! :-)
2022. aug. 10. 09:09
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Ez egyébként a legtöbb olvasni szerető emberrel megesik. Csak én lány vagyok, nekem meg fiúkkal van ugyanez.
2022. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!