Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek van olyan kollégátok,...

Nektek van olyan kollégátok, akivel egy irodában vagy együtt dolgoztok? Ha igen, hogy jöttök ki vele? Munka kívül is találkoztok? És többi kollégátokkal hogy jöttök ki?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg saját irodám van, illetve egy 3X3-as lyuk inkább, de előtte dolgoztam multinál. Ott négyen ültünk egy asztalnál, kettő-kettő szembefordítva, és volt vagy 10 ilyen asztal egy nagy teremben. És nem értekesítettem, hanem elemeztem, azért is mondtam fel ott, mert elviselhetetlen volt, nem tudtam olyan környezetben alkotni.


Mostani helyemen vannak két-három fős irodák, azok elég nagyok, elfér a két ember, de valahogy nem az összeillő embereket teszik össze, hanem a totális ellentéteket, de azért nem parázslik a hangulat, csak az emberek forgatják a szemüket.:D


27N

2014. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, Igen, van: ellentétes nemű szerencsére (én hapsi, ő nő).

2, Szerencsére a személyisége is ellentétes: én visszahúzódó vagyok, ő harcias. Így kiegészítjük egymást.

3, Nem találkozunk.

4, Nálunk kisebb csoportok vannak, akik egymásközt elvannak, beszélgetnek-hülyülnek, de a másik csoportba nem nagyon van átjárás, de mégis együtt tudunk dolgozni (ami rejtély, hogy mégis miért tud működni). Nehezen dolgozunk együtt, mert nincs összezárás, de azért mégis működik a "csorda". Van 1-2 perifériás személy, de az alapvető "hogy vagy?" szöveget velük is tartjuk.

2014. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!