Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért haragszik rám a box...

Miért haragszik rám a box edző, hogy nem mentem edzésre?

Figyelt kérdés

Az elején leszögeztem, hogy nekem ez csak egy hobbi, egy kikapcsolódás, nem gondolom ezt versenyszinten, vagy komolyan.


Ennek ellenére már 2 hét után a haladókkal edzettem, akik nálam nagyobbak, és tapasztaltabbak, és nem is igazán lógtam ki közűlük a sorból, nem látszott, hogy én még csak most kezdtem.


A héten nem voltam edzeni, mert nem volt kedvem, és írt az edző, hogy legközelebb csak akkor menjek ha komolyan is gondolom az egészet.


Pedig nem egyszer elmondtam, hogy ez nekem csak hobbi, csak szórakozás, semmi más.


2022. aug. 11. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb edző csak akkor foglalkozik valakivel, ha ő nem hobbi szinten csinálja. Nem vette komolyan a megjegyzésedet, örült, hogy jól megy neked. Most meg mérges lett, mert ő viszont komolyan számolt veled.

Nem ugyanazt akarjátok, és ebben később se lesz egyezés. Neki nem pálya hobbiból boxolókkal foglalkozni, te viszont nem akarod versenyszerűen csinálni.

2022. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem megyek többet, vagy megyek máshova és kész, nekem a sport mindig is csak egy hobbi lesz, legyen szó bármilyen sportágról.
2022. aug. 11. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog veled így komolyan foglalkozni, ehhez nem kell edző, elmész egy terembe és püfölöd önállóan a zsákot.
2022. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Neked hobbi, szórakozás, nem komoly, neki meg ez a megélhetése. Ha fodrászhoz lemondás nélkül nem mész el, legközelebb azt is kifizetteti, vagy nem fogad többet.
2022. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Számítottak rád. Úgy tervezte meg az edzést.

Ha hobbi, akkor hobbi csoportot kell választani.

2022. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem személyi edzés, hanem csoportos edzés, és rajtam kívül még 10-en voltak, más ha nem jön, akkor neki nem szól, ha én nem jövök, akkor már jön a kis előadás, hogy így nem lesz belőlem semmi.


Nem csak a zsákot püfölöm, engem a sparringok érdekelnek.

2022. aug. 11. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

...Honnan tudod, hogy ha más nem jön, akkor nem ír rá ugyanígy az edző?


Ha egy előre megbeszélt dologra nem tudsz menni, illik szólni, ez kb. az élet minden területén alapvető udvariasság.


Ha nem tetszik az edzésterv, nyugodtan keress más csoportot, ami az igényeidnek megfelel.

2022. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A sportolók maximalisták. Az edződ is egy sportoló, aki meglátta benned a tehetséget és addig nem fog megnyugodni, amíg a legf*szább boxolót ki nem neveli belőled. Azért reagált így, mert az ő meglátása szerint nem veszed komolyan a tehetséged és csak elpazarolod. Döntsd el, hogy szeretnél-e komolyabban foglalkozni a sporttal vagy megmarad hobbinak és ezt közöld is majd vele, hogy ne legyenek illúziói.
2022. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem előre megbeszélt dolog, mindig vannak tartva edzések nem kell szólni, ha mész/ha nem mész.


Mondtam már, hogy csak hobbi, de neki is elmondtam, annyit nem ér nekem, hogy ezen veszekedjek, amúgy se szeretem annyira a boxot csak jó kikapcsolódás.

2022. aug. 11. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!