Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fitness edző hogy lehet...

Egy fitness edző hogy lehet hogy nem szereti a gyalogtúrát?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy ő maximum egy parkban hajlandó sétálni és gyalogolni egy kicsit de teljesen kizárt hogy pl. túrázni menjen nem hogy egy napra de még egy könnyű mondjuk 1 órás kirándulásra sem a budai hegyekbe.


Mondtam neki egy túraútvonalat egy hegycsúcsra amire 30-40 perc felmenni gyalog, 300 m szintkülönbség szörnyülködve mondta hogy hát ez nagyon durva, ő aztán nem fog ennyit gyalogolni.


Nekem ez olyan furcsa, mert azt feltételezem egy sportemberről, hogy szereti az ilyen típusú testi erőfeszítést is, ráadásul a környezet is impulzív és szép nem olyan mint egy edzőterem.


Ez szerintetek ugyanaz a helyzet hogy egy hasonlattal éljek mint pl. amikor egy szakács egész nap főz munkában, ezért otthon már a konyha közelébe sem megy?



2019. máj. 31. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki szereti a természetet. Neonszínű, űbermárkás, rohadtrága sportrucikat nem a határban bóklászáshoz vesz az ember. :)
2019. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


:-)


De annyira furcsa, mert biztos hogy rá is hatással volna egy gyönyörű kilátás egy hegycsúcsról vagy egy naplemente a hegyek közt stb.

2019. máj. 31. 10:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki súlyokat emelget, még nem biztos, hogy valójában erős fizikálisan és bírná a strapát.

Linkelni ugyan nem tudom, de valahol vagy láttam videón, vagy olvastam régen, hogy aki vagy jógázott, vagy saját testsúlyos edzést végzett az fizikálisan sokkal erősebb, mint az, aki egy edzőteremben emelgeti a súlyokat. Tovább bírta a fizikális megterhelést.

2019. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a pénzt szereti. Van egy ismerősöm, mondjuk úgy utálja a testmozgást, de azért üzemeltet 4 konditermet.
2019. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a fitnesz idiótáknak közük sincsen a sporthoz. Többségük soha egy versenyen nem állt rajthoz, soha semmi olyan tényleges fizikai aktivitást nem végeztek, ami pár percnél tovább tartott volna. Mit vársz tőlük? Jelentős részüknek még tényleges szakmai kompetenciájuk sincs, csak a gyárilag dekoratív külsejükhöz meg a közgáz diplomához jó kombó ez a fitnesz parasztvakítás.
2019. máj. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az erdő túl sáros és bogaras és fúj. Az edzőterem meg szép és csilivili. Jobban illik a márkás sportrucihoz. :D
2019. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám hatvan éves, és kajakozik. Egyszer beszélt fiatal versenyzőkkel, akik egsz életükben csak versenyeken vettek részt, jó eredménnyel, de arra mondjuk rácsodálkoztak, hogy valaki evezőtúrára menjen a Dunán.
2019. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Röviden, pont ugyanúgy, ahogy sok túrázó nem szereti a csillogós edzőtermeket, meg a statikus mozgásformákat.


Amúgy a legtöbb fitness fiún-lányon azt látom, hogy alapvetően nem a sportot szeretik, hanem önmagukba szerelmesek. Azért járnak le, hogy elmondhassák, posztolhassák, naponta kitehessenek egy-egy gyúrós-pózolós fotót. Nem érdekli a táj, nem érdekli a naplemente, csak önmaga.


Tökéletes példa egyik ismerősöm.


Tipikus konditerembe-teremsportokra járó egyén. Mikor említettem neki a természetet, akkor az volt a válasz, hogy "De hova? Maximum Margit-sziget". Tipikusan az az egyén, aki futni, kerékpározni is csak úgy megy, hogy megfelelő öltözet, ami jól áll, napszemüveg, belőtt haj. De ugyanezt látom sok túrázónál is, hogy még az erdő kellős közepén is azt lássák az emberek, hogy ők mennyire k.jól néznek ki.

2019. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!