Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a feminizmust/feministákat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 14:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az országban sokan alap fogalmakkal sincsenek tisztában. Nem kell foglalkozni dilettánsok véleményével
2022. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
80%
Szerintem sokan azt se tudják, mi az. Nők sem.
2022. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Mert az, amit egyesek feminizmusnak hívnak, nem az, csak halálra sértődős zsarolóhiszti?


Én feminista vagyok, abszolút annak vallom magam és eszerint élem az életem. De néhány picsát úgy felrúgnék az egyenjogúság nevében, ha már a férfiak nem tehetik, hogy megfejelné a Holdat.

2022. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Én csak a dolgok agyatlan túltolását nem szeretem, főleg, ha divatból csinálják.
2022. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
A modern feminizmus miatt
2022. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert a legtöbben vagy félreértik vagy azt sem tudják miről van szó. Tehát pl. ha egy nő vagy egy mozgalom a nők elleni erőszak (nemi/családon/párkapcsolaton belüli erőszak) ellen lép fel, akkor a férfiaknak valahogy az jönn le, hogy férfigyűlölet. De könyörgöm...miért? Valmint ugye rengeteg a nőgyülölő, szexista. Ott van pl. a médiavadász, aki szerint a feminizmus azért f@szság alapból, mert hogy még a kezdetekben a nők szavazati jogáért küzdöttek. Szerinte meg a nőnek nem ez a dolga, hogy szavazzon meg döntéseket hozzon, mert azt a féfinak kell. És ez csak egy csodás szöszenete volt a sok közül.
2022. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert a sok hímsovidisznó férfi nem akarja, hogy a nők erőben velük kerüljenek egy szintre.
2022. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Sokmindent láttam már feminizmusnak gúnyolva...


Milyen érdekes, ezer feministát ismerek, de én vagyok az egyetlen aki megmutatta, hogy van helye egy férfiakkal telített pályán.


Az is érdekes, hogy egyedüliként álltam ki egy olyan női ismerősöm mellett, akit a többi nagy feminista r*bancozott meg beszélt ki azért, mert valami nem tetszett nekik épp vele kapcsolatban. Ja, hogy az nem feminizmus, ha a nők mellett állunk ki az undorító picsákkal szemben, akik jól odamondják neki, hogy mekkora r*banc? A r*bancozás pont onnan ered, hogy a nőket meghurcoljuk, mert élvezik a szexet. És ezek feministák? Ezek? Férfiakkal szemben megy a faszagyerekség, de ha nőkért, főleg dögös, "veszélyt jelentő" nőkért más nőkkel szemben kell kiállni, hirtelen elszublimálnak. 😂


Mennyi nagy feminista szólt már meg engem is azért, mert szeretem a párom és szívesen főzök neki... Nem vagyok konyhai rabszolga, de szeretek kedveskedni annak, akit szeretek, ha épp olyan a kedvem. De jaj, nézd a házi cselédet, milyen gáz már, főzzön magára az a fickó! Oldja meg, te csak legyél dísznek!


Na szóval álljon már meg a menet. Ezek a nők nem erősek, nem feministák, hanem egy életképtelen hülye csűrhe, aki bevágja az áldozatpózt.

2022. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

"Feminism used to be the most righteous of fights

But these days, it feels like they secretly hate guys"

2022. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Én is feministának vallom magam, de közben ellene is vagyok pár nőtípusnak.


Mindig fellépek ha férfiak le akarnak alacsonyítani szóban vagy tettben, e persze sokan nem viselik. De az ellen a férfitípus ellen muszáj valamit tennem, akik atyaúristennek képzelik magukat és azt hiszik megállna nélkülük a világ is.. a nőknek meg szerintük a konyhában a helye. Azokat a nőket nem értem akik az ilyesmit simán elviselik. A férfiak semmivel se többek mint a nők.

2022. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!