Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyanok akik hozzám hasonlóan,...

Olyanok akik hozzám hasonlóan, 30 éves korukra sem tudnak igazán mit felmutatni, változott valami ezután a szimbolikus évszám után? És ha igen, mi hozta el a változást?

Figyelt kérdés
Annyi legalább összejött, hogy pár éve nem otthon lakom és eltartom magam. Illetve van tartalékom is, meg néhány barátom.

2022. aug. 12. 15:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mitől változna bármi is?
2022. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Magától? Nem.
2022. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
Csak a szégyenérzet nő.
2022. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha nincs mit felmutatni akkor nyilván később sem lesz mit felmutatni.


Mondanám, hogy változott, mert 32 évesen vettem lakást, felújítottam, egyedül élek, van stabil munkám.


De a változást az hozta el, hogy előtte is folyamatosan tettem azért, hogy haladjak, félre raktam, fejlődtem. Tehát ez nem egy csettintésre változás, hanem egy hosszú út eredménye ami továbbra is tart és megy tovább.

2022. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Itt most főleg olyanokra gondolok, hogy bevillant egy jó ötlet, találkoztál valakivel, aki jobbá tette a hétköznapjaid, vagy beugrott mivel szeretnél igazán foglalkozni. Esetleg teljesen új életet kezdtél máshol. Szóval az izgalmasabb dolgok érdekelnek.

Az, hogy valaki kiskorától gürizik és most tart valahol az egy egész becsülendő, de más történet.

2022. aug. 12. 16:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötletek nem bevillannak, hanem kipróbálsz 100at, abból 90 nem működik. 8 kb nullás de rájössz menet közben, hogy utálod. 1 éppenhogy pozitív, hoz is valamit meg nem is, 1 meg mocsok jó.


Magától nem változik semmi. Főleg nem csettintésre. 2 év volt míg ugrálgattam ide oda a vállalkozási ötleteim közül és mellé égettem a fizetésemet. 2 év után találtam meg azt amivel akkor is foglalkoznék, ha semmi pénzt nem hozna (de hoz)

2022. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítselek, izgalmas dolgok meg csodák nincsenek ha céltalanul tengsz-lengsz az életben.


Ahogy #6 írja, ötletek nagyrészt nem a semmiből ugranak be, hanem vannak emberek akik folyton próbálkoznak, ügyeskednek, aztán a sokból bejön egy. Az is egy darabig aztán kitalálnak valami újat.

2022. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez a "találkozik valakivel" helyzet is olyan, hogy addig nem fog megmaradni melletted senki, amíg csak céltalanul létezel. Ideig óráig élvezi esetleg a társaságod, csak aztán rájön, hogy te le vagy ragadva a semminél, ő meg tovább akar lépni az életben és tovább is fog nélküled.
2022. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Unalmas pofák már eleget írtak. :) Most egy kissé érdekesebb gondolkodású emberek is válaszolhatnak. :)
2022. aug. 12. 19:06
 10/23 anonim ***** válasza:
31%
Rossz hírem van, senki nem fogja a lusta pofádat szórakoztatni.
2022. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!