Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki nem talált...

Van itt olyan, aki nem talált utat magának 30 éves korára, nincs felépítve az élete és kétségbe van esve, mert elszálltak a húszas évei, amikor felépíthette volna az identitását?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Bizonyára van.


Ha valami érdekel, ne eldöntentő kérdést tegyél fel, mert nem leszel tőle okosabb. Sok sikert az önreformhoz, meg tudod csinálni!

2022. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én felépítettem, nem is rossz. de a lélek sokkal fontosabb. Egyszerűen meg kell tanulni szeretni minden embert. Ezért a tudásért az identitásomat is feladnám.
2022. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Még nem vagyok harminc, de a többi igaz és akkor se lesz máshogy, ha elérem a harmincat.
2022. márc. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én pl ilyen vagyok, de a 30-as éveimet nem vagyok hajlandó elpocsékolni. Jobb később, mint soha.
2022. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Bár csak jövőre leszek 30, de pontosan ezt érzem amit írtál. Azt a részét az életünknek amelyik a legjobb lehetett volna már elcsesztük, de én pl próbálom a mostaniból kihozni a legtöbbet. Igyekszek szórakozni, melózni, csajozni ilyenek, az életnek mennie kell tovább sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni. De a hozzánk hasonlóknak pl sosem lesz gyereke meg rendes kapcsolata. De a többi attól még rendbe jöhet.
2022. márc. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálam pontosan ez van. Bár lehetőségem se lett volna a 20-as éveimben, mert komolyabb betegségeim vannak, ami mellett lehetetlen lett volna átlagos életet felépíteni főleg úgy, hogy fiatalon elvesztettem a rokonaim, a betegségeim pedig csak rosszabbodnak.
2022. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
50 körül vagyok, ha ez számít egyáltalán. Olyan is van, hogy vki felépíti az életét, de előre nem látható dolgok miatt rombadől az egész. Balesetek, halál, betegségek, stb. Az élet sajnos nem olyan, hogy felépítesz vmit, és az utána örökre úgy marad.
2022. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem voltam ketsegbeesve attol a tenytol, hogy mas vagyok. 33 eves koromban kezdtem el eletet elni es kesobb lett baromi jo dolgom. Gyereket pedig sosem akartam, de ha szerettem volna, mostanra lenne.
2022. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pont 29-30 között félúton voltam ebben a helyzetben. Ehhez egy olyan párkapcsolat is hozzájárult,ami elég durván aláásta az önbecsülésem. Ez szinte minden területre rányomta a bélyegét. Amikor 30 lettem (már szingli voltam), eldöntöttem, hogy jobban fogok figyelni az egészségemre.

Kezdve az alapokkal, elkezdtem pszichológushoz járni, ami életem talán legjobb befektetése eddig. A munkában is közben sokat fejlődtem, jöttek az új feladatok, izgi projektek.

Még hosszú az út,de lassan 31 évesen jobban érzem magam, mint valaha. Új párkapcsolatom is lett, ami nem eddig nagyon jól működik. A huszas éveket nem sírom vissza, ami most jön, sokkal jobb lesz.

Hajrá mindenkinek! :)

2022. márc. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!