Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja magát jobbnak...

Miért gondolja magát jobbnak tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval kereskedelemben dolgozok. Van egy kollégám aki az utóbbi időben eléggé kifordult magából. Régen is maximalista volt, most viszont úgy érzem engem is kezd lenézni. Az utóbbi időben egy jó szava nincs hozzám, de ha véletlen elszúrok valamit, akkor rögtön elkezdi osztani az észt. Erről nem akar beszélni. Párszor már kérdeztem tőle, hogy miért viselkedik így velem, de olyankor megse hallgat, elmegy, terel. Már nem tudom mit csináljak, egyre jobban azt érzem, hogy csak teher vagyok neki, pedig régen mindent megtudtunk beszélni egymással.

Én 21F, ő 28F



2022. aug. 12. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a f*ért kell versenynek hinnetek az életet?
2022. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, megakarom ezt beszélni vele, csak ő valahogy hátat fordított nekem. Borzasztóan fáj, hogy most úgy kezel engem mint egy terhet. Pedig semmit rosszat nem csináltam.
2022. aug. 13. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Manipulálni akar, lehet, személyiségzavaros.

Miért kell, hogy " szeressen " téged? Kedveljen?


Állítsd fel a határaidat.


Mondd meg neki, ha igy viselkedik, rád igy és igy hat.


Nem akarsz semmit, csak jó kollegiális viszonyt.

Nem mész bele az ő érdekszférájába.


Lehet, nincs én"-je, te kellesz, forrásnak.

Az ő nagyságának, értékének a megerősítésére.

Határok.

Ez csak munka.

2022. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert régen még pár hónapja minden oké volt, mostmeg mintha egy teljesen másik ember lenne.
2022. aug. 13. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, megszokta aki vagy, es te változtál. Es ezt képtelen elfogadni.

Valami gáz van, emberek el kell fogadják a másik változását, dinamikus fejlődés.

Ha nem, az gáz.

Beszéld meg vele, mi van!!!

2022. aug. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!