Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a bizonytala...

Mi a véleményetek a bizonytalan emberekről?

Figyelt kérdés
Egyszer azt olvastam, hogy a bizonytalan emberek intelligensebbek, visszafogottabbak, alulértékelik magukat, megkérdőjelezik döntéseiket, mindenben az értelmet keresik és nehezen találják a helyüket a világban, pont ezért sikertelenebbek is az életben. Te ismersz ilyet?

2022. aug. 14. 00:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok.
2022. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamat. Viszont nem érzem magam egyáltalán intelligensnek. (Ha annak érezném magam, lehet nem lennék bizonytalan.)
2022. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Hát, nemis tudom.
2022. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem is tudom... o_o
2022. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Két bizonytalan kollegam volt, mindkettő férfi. Egyik ultra intelligens, a másik abszolút nem.
2022. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

" visszafogottabbak, alulértékelik magukat, megkérdőjelezik döntéseiket, mindenben az értelmet keresik és nehezen találják a helyüket a világban, pont ezért sikertelenebbek is az életben." + bizonytalanság = én.


Az hogy intelligensebbek....hát....szerintem ezt csak így vígasztalásnak írják...🤣

2022. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem hinném, hogy intelligensebbek lennének.

Aki intelligens, fel tudja mérni az adott helyzetet, és annak megfelelően, határozottan dönt és reagál.

A bizonytalan ember fél minden konkrét döntéstől, mert azon szorong, hogy helyesen cselekszik-e vagy sem.

2022. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Intelligens emberekről ír elsősorban, nem a bizonytalanokról, viszont el lehet olvasni, az intelligenciát és a bizonytalanságot itt is egylapon említik: [link]
2022. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Amit írsz az alapvetően igaz, de a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást. Sokszor inkább a cselekvőképtelenség akadályozza meg az embert abban, hogy helyesen cselekedjen egy adott helyzetben. Van, amikor az ember meglátja, megérzi mi fog történni és tudja, hogy mi lenne a helyes, akar is reagálni és mégsem tesz semmit. Nálam volt ilyen. Az egész énemet megváltoztatta, pedig csak annyi történt, hogy 1 picilány lábát egy picit megütötte egy tolókocsis néni a kerekével. Tudtam, hogy meg fog történni, éreztem hogy cselekednem kell, akartam is reagálni és mégsem ment.
2022. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Ez is igaz lehet, de a másik is. Sok példát látok arra, hogy emberek teljes magabiztossággal mondanak bődületes ökörségeket. Aki jól tudja, az meg túlságosan kételkedik magában, ezért nincs olyan fellépése. Én is sokszor jártam így.

Mindazonáltal nem biztos, hogy intelligensebbek. Én is annak tartottam magamat, de rájöttem, hogy csak a fantáziám élénk, amitől nem a valóságra figyelek, így abban esetlenül mozgok.

2022. aug. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!