Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkezdtem nézni motivációs...

Elkezdtem nézni motivációs videókat mivel hatalmas problémám van a személyiségemmel/önmagammal, ha bizonytalan vagyok a jövőképemmel, ha tükörbe nézek és nincs véleményem aféle szürke személyiségnek tartom magam, azt a tetteink szinezik majd ki?

Figyelt kérdés
Szóval elég-e a napi pozitiv cselekedett ahoz hogy határozottan tisztában legyen azzal amit akarok és amivé válni szeretnék?

2016. febr. 14. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze ezekhez.

Személyiséged tesz valakivé.

Semleges, nem lehet se elég se sok.., mert mint mondtam, nem ez számít.

Akarat számít.

Ha segítség kell, írj.

2016. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerd meg önmagad, ez az egyik fő kulcs.
2016. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" elég-e a napi pozitiv cselekedett ahoz hogy határozottan tisztában legyen azzal amit akarok és amivé válni szeretnék?"


Szerintem ez teljesen homályos kérdés. Mihez kell elég legyen? Mindenki magának dönti el, hogy mivel mikor mennyire elégedik meg. Pl. nekem lehet, hogy nem lenne elég, de az én vagyok. Neked mihez kell elég legyen?

Értem én, hogy valamiféle "célt"/viszonyítási alapot, keresel, de ha nincs meg, anélkül ez a kérdés értelmetlenül hangzik:)

2016. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!