Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi hiányzik az életemből?

Figyelt kérdés
2022. aug. 14. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi leszek. Hasonló érzésem van.
2022. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Meditálással.
2022. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Összeírod az élet egy-egy területét, hogy mid van, hol tartasz, mit szeretnél kezdeni vele>hova tartasz: Munka, család, karrier, barátok, egészség, lelki egészség. Nagyvonalakban e mentén haladj.
2022. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Aminek örülsz és felszabadulttá és szabaddá tesz az hiányzott az életedből.Lehet ez egy teljesen egyszerű dolog, pl. rég voltál túrázni, vagy a mozgás hiányzik és lehet bonyolultabb is, mint pl. rájöttél nem szereted a munkád, és a gyerekkori álmod hiányzik, ami akkor akartál lenni.

De ezt az ember nagy többségében tudja, csak nem mondja ki, vagy jól elrejtette magába.


Úgy hogy nem írsz semmit úgy mi sem tudunk tippet adni, hogy mi hiányzik az életedből.

Ne rágódj rajta, hanem időnként amikor eszedbe jut egy jó dolog, hogy jaj úgy foglalkoznál ezzel azt írd fel magadnak a jegyzetfüzetedbe, és egy idő után ezeket átvizsgálva rá fogsz jönni mik hiányoztak az életedből.

2022. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz meg egy szomszédodat. Viccen kívül!!! Ők azonnal fogják tudni, meg jobban is, mint te. Ráadásul kívülálló... Tehát még igazság is lehet benne. 😂
2022. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"De ezt az ember nagy többségében tudja." - de én tényleg nem tudom...


Vannak amiknek örülök és felszabadultabbá tesznek csak sosincs rájuk időm...

2022. aug. 14. 15:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni mindent. Legtöbb dologra van szervezett program, vagy képzés, tessék befizetni és elmenni.
2022. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az élet hiányzik az életedből.
2022. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7es a fellángolás amit okoznak nem adnak életcélt.
2022. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8

Érdekes, mert amire mondani szokták (!!!), hogy ez az élet, arra pont mindig van (kell hogy legyen) időm...


Akkor élet és élet között mi a különbség?

2022. aug. 14. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!