Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen "életmű...

Mit gondoltok az ilyen "életművész" emberkékről?

Figyelt kérdés

35 éves, 10 éve közfoglalkoztatásban (közmunka) "dolgozik". Alkoholista, ha van egy kis maszek abból befolyó pénzt elisza. Ápolatlan, nem szereti a vizet. Mindenkinél okosabb.


Trehány, szinte egy szemét domb a szobája.


Szeret kertészkedni. Ezért is nem vált munkahelyet mert nem lenne más munka mellett rá ideje 🤦🏻‍♂️. (Ez egy amolyan kamu duma nála.) Bár idén nyakig gazos a kertünk és lustaságból elhanyagolta. Én direkt nem segítek neki.


Én sokkal többet keresek mint ő és a lakás és hitelt is átválaltam a lerokkant apámtól. Tűzifát én vásárolom.


Négyen élünk itthon + a húgom aki még tanul. A fater és a húgom miatt lakom még itthon. Próbálom támogatni őket.

De kezdek bele fáradni. Semmi megatakarításom nem marad. A lelkemet kiteszem, de a bátyjám sz*rik bele az egészbe.

Már feldobtam neki, hogy mi lenne ha lelépne a francba, de ő köszöni jól meg van. Egy kis cigi, pia és horgászat és teljes az életcél.


25F.



2022. aug. 14. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ebben, hol az "életművész" ember??
2022. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Apád és a húgod mit szól hozzá?
2022. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%

Remek, hogy mindenfelé vannak ilyen emberek... :) A miénk mondjuk rosszabb, mert ő nagyjából semmit sem csinál. Tartok attól, hogyha eltávoznak a szülei, akkor valakinek a nyakába fog (szeretne) szakadni.

Mit gondolnék róla igazából? Egy sz#rházi trógernek tartom. :D Pszichiátriai eset, de persze ő mindenkitől okosabb, még a pszichológust/pszichiátert is kioktatná...

2022. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az életművész jelzőt gúnyosan használta, mit nem lehet ezen érteni?
2022. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez mondjuk tényleg nem életművész csak élősködő. Ki kellene tenni a szűrét, aztán oldja meg az életét máshol.
2022. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Semmit, nem foglalkozok mások életével.
2022. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt szólom hozzá, hogy van4 hülye mellette akik megengedik neki ezt az életmódot. Jó, hogy nem változtat. Nincs miért
2022. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%

Nem akarok senkit megsérteni de kevered kicsit a fogalmakat,életművész az aki a jég hátán is megél.

Szóval ő nem életművész ő egy lecsúszott alkoholista aki másokon élősködik.

Bocsánat de ez a helyzet.

2022. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
91%

életművész az aki a jég hátán is megél.

Ő meg a ti hátatokon él meg.

2022. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kicsit hatásvadásznak szántam ezt a szót és tényleg gúnyos értelemben.

A fater : -"hát még is csak a fiam, na meg nem árt a légynek sem" felfogással áll hozzá.


Egyedül én és a húgom látjuk reálisan a dolgokat.

2022. aug. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!