Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak néhányan olyan...

Hogy tudnak néhányan olyan életképtelenek lenni, hogy nem tudnak saját ügyben ügyet intézni és a házastársuknak kell helyettük megoldani?

Figyelt kérdés
Telefonos ügyintéző vagyok, nálunk úgy van, hogy csak és kizárólag annak az embernek adhatunk információt, akit érint. Meghatalmazást kell írni, ha más akar eljárni az ügyben. Mindennap jön olyan, hogy más (általában a feleség) akarna eljárni az ügyben, de nincs meghatalmazás és nem is értik meg, miért nem adhatunk információt, hiszen a felesége... Kétszer volt olyan, hogy egyértelműen női hang adta ki magát férfinak, az ilyen úgy fel tud cseszni, mert nem mondhatom, hogy bocsánat de magának női hangja van és én csak Kovács Andrásnak adhatok ki infót, mert akkor bepanaszol és bunkó is vagyok, de ha adok infót és kiderül, hogy nem megfelelő személynek adtam, akkor ki is rúghatnak. De nem ez a lényeg, hanem, hogy mégis hogy lehet valaki ennyire életképtelen, hogy nem tud 5 percig telefonon beszélni és ügyet intézni. Szerintem minden munkahelyen van ennyi szünete az embernek, vagy ha épp aznap nincs, akkor másik nap hívjon. Vagy legalább írjon meghatalmazást.
2022. aug. 15. 11:13
 1/7 Shaddark ***** válasza:
71%

Szerintem meg minden párkapcsolatban vannak ilyen "munka elosztások".

Aki nem tud ügyet intézni, lehet a kiságyat szereli amíg a felesége megoldja. A nők kommunikációs készsége alapból jobb, és jobban is szeretnek ügy-intézni.

Ha a mobil számot azonosítod, akkor ha arról hív szerintem mindegy ki van a vonal végén.

Ha az ügyfelet, akkor meg ha azonosítja magát akkor megint csak.

Neked gratulálok, ha az extrém ügyfél barát ellenes, maximálisan bürokrata cég címének elérésére hajtasz, akkor jó esélyed van rá. Lehet hogy a főnököd szerint igen, de szerintem nem az a dolgod, hogy eldöntsd ki hogyan gondolkodjon az élet dolgairól. Én egészen biztosan másik embert tennék a helyedre, szörnyű a hozzá állásod az ügyfelekhez.

2022. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Micsoda egetrengető problémák..
2022. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Neked lehet mindegy ki van a vonal végén és te úgy írnád a szabályokat, hogyha ugyanaz a telefonszám, vagy tudja a férje adatait akkor tájékoztatod, de engem meg kirúgnának emiatt.


Mondjuk lehet jobb is lenne, keresek közben olyan helyet, ahol nem kell ultra sötét emberekkel beszélnem, és most nem csak arra gondolok, hogy nem tud egyedül ügyet intézni.

2022. aug. 15. 12:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi az infót.
2022. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek alapból telefonálni. Inkább írok emailt nekik. Ha muszáj megteszem, de kellemetlen. Persze nincs is sok tapasztalatom az ügyintézésben, később lehet már simán menni fog.
2022. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:
59%

Nem bántani akarlak, bocsi, de nem értem mi a probléma továbbra sem.

Pontosabban azt feltételezem, hogy magadnak csinálod teljesen feleslegesen mert félreértettél valamit.

Ha a céges policyben az van, hogy pl. egy ügyél azonosító és születési dátum alapján azonosítasz, - akkor megkérdezed, ha tudta akkor segítesz neki, ha női, ha férfi, ha gyermek hangja van.

Lehet, a te céged kivétel, de én még nem láttam olyan policyt amiben komplex nyomozói munka szerepelne az ügyfél azonosítás paramétereiben.

2022. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy bankban sajnos nem így megy
2022. aug. 15. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!