Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne zavarjon...

Mit tegyek, hogy ne zavarjon ha más a saját telefonjával csinál rólam képet, vagy a képen én is rajta vagyok? Világ életemben zavart és amiket én csináltatok magamról abból is pl 100ból 10 ha tetszik..

Figyelt kérdés
Sajnos nem tilthatom meg senkinek meg ne futhatok mi mindig a képből mikor fényképeznek, volt már ebből pár kellemetlen szituációm. De a halálom ha xy csinál egy csoportképet vagy valami és én szarul nézek ki rajta és kikerül az oldalára

2022. aug. 1. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Húzz zsákot a fejedre!
2022. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire van a kezed?

Azt csak nem rakja ki, aminél a fejed előtt van a kezed!

2022. aug. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha megvakuznak, vakuzz vissza.

Csoportképnél meg nyugodtan jelezheted, ha nem akarsz szerepelni.

2022. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy ne csináljon képet rólad és kész. Nekem is a halálom, ennek ellenére mindenki erőszakoskodik vele, csak akkor fogják fel hogy nem, amikor már ordítok, de ha ez kell akkor ez kell.
2022. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy A, ne legyél rajta; B, ne legyél felismerhető; C, legyen szíves megmutatni a képet amin tfh. rajta vagy.
2022. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!