Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gáz hogy egy...

Szerintetek is gáz hogy egy nős férfi majdnem minden csajnak lájkolgatja a képeit ?

Figyelt kérdés
7 éve nős a pasi nemrég született gyermek is. De minden csajnak latolgatja a képeit. Ti mit gondoltok erről ? Az ilyen meg is csalja a párját ?

2022. aug. 15. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Dehogyis, csak nagy kannak hiszi magát. Ha ott lenne e lehetőség, hogy megtegye akkor nem teszi meg. Amelyik kutya ugat az nem harap.
2022. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Rossz kategória
2022. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
A szórakozás, nem ilyen értelemben szórakozás kategória 😅
2022. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Rossz kategória

Másrészt szerintem ez embertől függ, hogy megcsalás-e vagy sem. Én nem gondolnám megcsalásnak, de ha valaki igen, akkor azt is megérteném. Itt a férjnek és a feleségnek kéne megbeszélni a dolgokat, kinek mi fér bele és mi nem.

2022. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Hasznos mondás: attól hogy diétán vagyok, az étlapot még megnézhetem.


Az elmélet és a gyakorlat két külön dolog.

2022. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól még nem csalja meg ténylegesen, esetleg gondolatban.


Mindenesetre fordítva nem tudom, hogy mit szólna ahhoz, ha a párja lájkolgatná más pasik fotóit...


Én úgy gondolom, hogy aki szereti a párját, az tiszteli is és nem járatja le azzal, hogy más nőket tetszikel.


Aki meg nőket akar mustrálgatni, az tegye, de szerintem ne párkapcsolatban és pláne ne újszülött gyerek mellett, hanem inkább foglalkozzon a családjával a közösségi platformok helyett!

2022. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, de a feleségének biztos az
2022. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz!


Az én páromnak is van egy ismerőse, aki nyíltan csorgatja a nyálát mindenféle nőre meg még alájuk is ír, pedig családos ffi és mindenki az asszonyt sajnálja, én is!


Szerintem az ilyesfajta viselkedés egyáltalán nem poénos, inkább gáz!

2022. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy meg is csalja ! Kiváncsi voltam hogy mit gondoltok az ilyen emberről aki ilyet csinál… aki ilyet csinál az nagy többség tisztelet a kivétel bár azt nem ismerek kef élget az asszony mellet. Szóval csak óvatosan tessék jobban figyelni !
2022. aug. 15. 23:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem minden megcsalás előbb egy lájkkal kezdődik...
2022. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!