Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nem is én voltam...

Mit tegyek? Nem is én voltam a hibás, mégis èn jöttem ki rosszul a helyzetből. Gyakorlati hely, nős férfi.

Figyelt kérdés

Nagyon hülye helyzet. Tavaly az egyetemi gyakorlatom egy szuper családi vállalkozásban töltöttem. Nagyon jóban lettem velük, viszont a főnök fia szerelmes lett belém, akinek felesége van. Érezhető volt már ott is, de csak később vallotta be, mikor elkerültem onnan. Én természetesen többször is visszautasítottam. Van barátom, illetve neki felesége. Elvileg teljesen tönkrement miattam lelkileg, elkezdett inni stb. Többször jeleztem neki, hogy fejezze be ezt a viselkedést,de nem értett a szép szóból, így nèhány hónapja nagyon durván összevesztünk, és leszállt rólam végre. Viszont a család többi tagja hiányol engem, és én egy fél éve feléjük sem néztem emiatt. Persze senki nem tud az okáról, így gondolom engem tartanak bunkónak. (Kívülről nézve teljesen jogosan.) Egy másik gyakorlatos lánnyal üzentek nekem, hogy egyszer végre visszamehetnék beszélgetni. Nagyon szívesen találkoznék velük, de esélytelen, mert ez a férfi is bent van ott minden nap, akivel semmi esetre sem szeretnék találkozni. Illetve a feleségével sem szeretnék jópofizni, mikor tudom, hogy àt van verve. Így szépen eltűntem inkább, ami nagyon bánt engem. Végig nagyon rendesek voltak velem, én meg így hálálom meg.

Mit tegyek? Hogy oldjam meg ezt? Mit mondjak, hol voltam fél évig?

Kérlek írjatok tanácsokat!



2018. jún. 25. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez nagyon kemény dió. Itt sajnos nincsen helyes megoldás, de az én véleményem az, hogy egy ilyen akaratgyenge, alkoholista gyáva alak miatt ne hagyd, hogy rosszat gondoljanak rólad! Nem te tehetsz arról, hogy ez az idióta beléd szeretett. Szerintem valld be a szüleinek, kérve a diszkréciójukat a srác felesége irányába. Így valamennyire a kecske is jól lakik, és a káposzta is megmarad. Ha nem hisznek neked, akkor mi a a legrosszabb, ami történhet? Max. nem találkoztok, ahogy eddig se, de legalább tiszta lesz a lelkiismereted, mert te mindent megtettél az ügyért.
2018. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Hölgyem! Emelem kalapom.


Szerintem annyit mondj nekik, hogy jó okod van nem menni. Meg, hogy nem ők az okai.

2018. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jaj olyan jó, hogy írtatok! Szégyellem ezt az egészet, ha rágondolok komolyan úgy érzem megfulladok.

Ez a férfi meg vidáman éli az életét a feleségével, és gondolom együtt beszélnek rólam, hogy mekkora bunkó vagyok.

Igaz, hogy rengeteg netes chateléssel tudnám bizonyítani az igazam, de nem tudom érdemes lenne-e belemenni ebbe. Pedig mondták, hogy ha még valami képzést el szeretnék végezni, akkor szívesen igazolják nekem a gyakorlatot ismét, és segítenek bármiben. Igaz jelenleg nem tervezek ilyet, de sosem tudni mikor jön jól egy ismertség.

2018. jún. 25. 22:08
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért szégyelled magad? Te nem tehetsz semmiről! Maximálisan korrekten viselkedtél! A szülei szerintem ismerik már, lehet, hogy nem ez volt az első eset, amikor egy fiatal lányt próbál befűzni.

Nem kell bombát robbantani, nem kell, hogy a felesége is megtudja, elég ha a szülei kerülnek képbe a dologgal, hiszen miért érzed rosszul magad, nem? Ennyi szerintem jár nekik (és neked is), hogy megtudják az igazságot!

2018. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

a lehető legtöbb amit tehetsz az a hallgatás..


így egyben marad a család..még ha ki is beszélnek..


az élet sokszor hálátlan..

2018. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4: Csak az a gond, hogy mindig azt mondta azért nem lép ki a házasságából, mert a szülei a lányukként szeretik a feleségét és mit szólnának egy váláshoz. Mindennel sakkban tart :(

A barátom is ki volt akadva, már írni akart a férfinak mikor nem szállt le rólam.


Azért szégyellem magam, mert egy fél órára nem tudtam bemenni soha hozzájuk, ami nevetséges és hihetetlen. Nyárra ígértek nekem egy időszakos munkát, amit buktam emiatt szintén.


Köszönöm a tanácsaid! Megfontolom és dönteni fogok most már mert ez így nem állapot.

2018. jún. 25. 22:23
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nehogy már egy ilyen gerinctelen féreg irányítsa az életed! Ha válás lesz, azt csak magának köszönheti, hisze te elutasítottad többször is.

A piálás is csak azért van, mert egy akaratgyenge ember! Semmi köze hozzád, csak bűntudatot próbál kelteni benned, ami ritka szemét húzás! Ezt érzelmi zsarolásnak hívják!

Ideje, hogy a szülei is megtudják milyen egy szar alak a fiuk. Elmondásod alapján ők rendes emberek, nem fognak téged hibáztatni a fiúk kis húzása miatt, sőt lehet, hogy legközelebb jobban odafigyelnek rá! Ha most hagyod, hoyg megússza, akkor lehet, hogy a következő gyakornoklányt, aki nem ennyire erős, már sikerül csőbe húznia!

Ez nem az a szituáció, amikor jótékonykodunk! Itt kőkeményen a karrieredről van szó! Ki a fontosabb neked: saját magad vagy egy gyáva féreg, aki megzsarolt? Ez a szemét kihasználja a helyzeted, mert más szituációban úgyis elküldenék a búsba, azért teheti meg, mert beleszületett a jóba. Ne hagyd, hogy a kiskirály játssza! Küzdj magadért, ez az első komolyabb erőpróba! Rendes, jóravaló lány vagy, állj ki magadért, ne hagyd, hogy félreállítsanak!

2018. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bizony,a szülei és a testvére illetve neki a felesége is nagyon rendes emberek. És hihetetlenül szerények, segítőkészek, pedig lenne mire nagyképűnek lenniük. Nagyon hiányoznak velük a közös ebédek, beszélgetések. Csak így félév elteltével szép lesz ha beállítok oda.

Annyira köszönöm a biztató szavaid, és nagy igazságokat írtál!! Jól estek a soraid.

2018. jún. 25. 22:40
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Hidd el, nagyon örülni fognak, hogy végre látnak! Ha ennyire hiányoltak, annak oka van: biztos jó társaság és szorgalmas munkaerő vagy! :)


Szívből kívánom, hogy megoldódjon a helyzeted! Kitartás, és soha ne add fel! ;)

2018. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm Neked!

Legszívesebben kitálalnék és megkönnyebbülnék végre. Én is remélem, hogy megoldódik végre a helyzet...

2018. jún. 25. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!