Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hiányzik barátként az a nős...

Hiányzik barátként az a nős férfi aki szerelmes lett belém. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen lettünk jóban. A felesége is ott dolgozott, baráti viszonyban voltam vele is. A férfi iránt sosem éreztem semmit, csak sok közös témánk volt, sokszor ebédeltünk is együtt hármasban. Eszembe nem jutott volna hogy többet akarjak tőle. Inkább úgy tekintettem rá mintha a bátyám lenne. Mikor elkerültem onnan, bevallotta hogy ő szerelmes lett belém, csak nem akarta elmondani, mert el akarta kerülni, hogy kerülgessük egymást a munkahelyen és nekem ez kellemetlen legyen. Teljesen ledöbbentem, de természetesen visszautasítottam és azt javasoltam,hogy ne beszéljünk többet, illetve biztattam, hogy próbálja meg helyrehozni a házasságát a feleségével. Őszintén mondtam. Eltelt néhány hónap és azt vettem észre hogy hiányzik ez a férfi. Nem kapcsolat szempontjából, hanem mint barát,mindenféle hátsószándék nélkül. Gondolom nem érdemes keresnem akkor sem, ha már jobb lett a kapcsolatuk azóta. Legalábbis nagyon remélem hogy azóta rendeződtek a dolgaik. Hogyan felejtsem el?

23N


2018. febr. 24. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

“Hogyan felejtsem el?“

ööö... mondjuk... ne gondolj rá. És máskor ne dőlj be a barátkozósdinak. Mind dugni akar. Ja, a nős emberek szerelmi vallomásának se dőlj be, az is csak a dugásra utazik, aztán nagy szerelmesen csak hazamenne tőled az asszonyhoz. A jelek szerint könnyen kaphatónak, és hülyének, de legalábbis naívnak gondolt téged. A nős ember szajhája szerepét szánta neked. És jól gondolta, hiszen hiányzik neked “mint barát” azaz azóta sincs senki, aki úgy tenne, mintha fontos lennél neki. Ennyire egyszerű ledönteni a lábáról egy fiatal lányt?

2018. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én nem akartam vele lefeküdni. Sosem volt köztünk ez téma. Nem is célozgatott rá. Komolyan csak barátként hiányzik, ahogyan a felesége is. Az egész családjával jóban voltam. Tesójával is. De emiatt a vallomás miatt mindenkit elveszítettem...
2018. febr. 24. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!