Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon most ő kedvel engem...

Vajon most ő kedvel engem vagy szeretne többet kihozni?

Figyelt kérdés
Közeli ismerősömmel surun szoktuk tartani a kapcsoltatot,Sokat dolgozik,lig van ideje,akit bevall nekem es tapasztalom, viszonst megkerdezem tole sokzor mikor irhatok vagy hivhatom nehogy zavarjam.Sokszor felveszi a teleofnt annk ellenere hogy elfoglalt,egy ket ercet tudunk beszelni.Es no az ismerosom.
2022. aug. 16. 05:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szervezz randit a könyvtárba.

Olvassatok könyveket, utána gyakorolj fogalmazni, mert iszonyat durva és gusztustalan, amilyen igénytelenül írsz.


Ezután ellenőrizzétek egymás fogalmazását, beszéljétek meg kinek milyen tartalmi, formai hibái voltak.

Ha ügyes vagytok, akár estig is elszórakoztatjátok egymást. Hmmm..

2022. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:

Annyira nem borzalmas.

A hibák 90%a betű kihagyás, lehet kellene már egy új billentyűzet, vagy a mobil érzékenyebbre állítása segíthet ha arról ír.

- Ha többet szeretne kihozni akkor többet keresne. Szerintem ami igazán fontos az embernek arra talál időt.

2022. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!