Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ujjatlan body-ra, harisnya,...

Ujjatlan body-ra, harisnya, kis alsó vékony nadrág, egy ujjatlan rugdalózo és ahoz tartozó kis felső kardigánba szeretnem kihozni a picikemet. Erre meg jonne a sapka, vastag kombidressz, kis takaroba hordoba. Ez megfelel szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 35 hetes várandós vagyok, de már most vannak jósló fájásaim. Április 30-ra vagyok kiírva, de egyre valószínűbb, hogy hamarabb fogok szülni.
2018. márc. 28. 02:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a kezén is legyen két réteg, és ha nem romlik az idő, akkor jó lesz, ha csak az autóig viszed. Levegőzéshez még kell az overál/bundazsák, de simán lehet, hogy néhány nap múlva már tíz fokkal is jobb idő lesz.
2018. márc. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Huhh...alul sztem sok a 3 reteg igy.

Nincs egy pluss atmeneti overalotok?vagy valami vekonyabb anyagu?

Kocsival mentek haza gondolom,aprilis vegere azert siman lehet 15-20fok.altalaban kora delutan engednek el a korhazbol,addigra az auto felmelegszik rendesen.abban meg fog sulni ennyi reteggel.

Egy bady,rugi,overall kombo es egy pled sztem eleg lenne.plusz sapi persze.igy a kocsiban a pledet le tudod venni,az overallt szetnyitni.

Tudod milyen meleg tud lenni egy autoban.

Nekem 9 eve aprilisban szuletett a fiam.15.en jottunk haza.igaz akkor aprilis elejen mar kozel 30 fokok voltak,en 12.en halasznaciban poloban setaltam be a korhazba reggel szulni.

De 2 eve marcius 27.en hoztuk haza a picit,akkor nem volt olyan meleg,de csak az volt rajt amit irtam neked is.

Es az aprilosonal nekem is voltak kemeny josloim ilyenkor mar,36 hetesen mar 2 ujjnyira nyitva voltam.megis rahuztam 8 napot ;)

Legyen kikeszitve tobb lehetoseg,igy az aktualis homersekletnek megfeleloen tudjatok feloltoztetni a picit.

2018. márc. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Április 27-én, hóesésben mentem férjhez... Várd meg, milyen idő lesz.
2018. márc. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg milyen idő lesz. Szerintem a 3 réteg plusz takaró rengeteg. Illetve egy nyeklo-nyakló újszülöttet harisnyát adni szép kihívás főleg ott a kórházban stresszben öltöztetve.
2018. márc. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Egek! Te most direkt akarod sz.patni nem csak magad, hanem a gyereked is?

Meglévő, friss köldökcsonkra harisnya? Eszednél vagy?


Body + rugdalózó (időjárásnak megfelelő vastagságban), ha kell átmeneti overál vagy enyhébb időben takaró és kész.

2018. márc. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval, ne szívasd se őt, se magadat ennyi réteggel. Rövid ujjú body, hosszú, plüssös rugi, kocsicipő, vékony sapi, kiskabát/pokróc.
2018. márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú body, rugdalózó, kabát, sapka és takaró. Ennyiben hoztuk ki szeptember végén, és bőven elég volt, pláne a kocsiban.


Még engem is megizzasztott, ahogy ezt a sok ruhát olvastam.

2018. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

én decemberi babámat hoztam haza: rövidujjú body, rajta hosszú ujjú rugdalózó, kis kardigán, bundazsák -> így került a mózesbe és takartam még be egy plusz takaróval (+ saját lábzsák).


Szerintem sok. a harisnyát pl biztosan nem adnám rá. és mit takar a "vastag kombidressz"? hiszen az a body... nem rugira gondoltál?

2018. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: legkevesebb réteggel érd el a megfelelő vatagságot. Mi az áprilus eleji babánkat body+plüssrugi, kissapi és takaróban hoztuk haza. Mondjuk jó idő volt. Volt bekészítve még egy átmeneti overál, ha hidegebb lenbe. Tavaszi gyereknél készülni kell hidegebb és melegebb időre is.
2018. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 babyboom567 ***** válasza:
70%
Decemberi gyerekemet így hoztuk haza:hosszú ujjú body,zokni,plüssrugi,sapka,kardigán,vastag overál,takaró.
2018. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!