Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Szeretnénk kihozni árvaházból...

Szeretnénk kihozni árvaházból egy gyermeket. Aki nevelő szülő vagy ért ehez a dologhoz válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Van egy 18 hónapos kisfiam és 7 hónapos terhes vagyok ,férjem külföldön dolgozik ,Van egy szépen berendezett ezen az éven újított gyönyörű házunk.van benne két szoba,fürdőszoba ,konyha ,ebédlő.

Kisifam egy ágyban alszik velünk a kisbabámat akit májusban fogok világra hozni egy szobába akarom rakni kiságyban,Így a másik szoba üres ,Az lehetne a nevelt gyerekem szobája ha kitudnák hozni egyet.

Így szerintetek engedélyeznének nekünk egy gyereket ?



#gyerek #Nevelo szülő
2020. márc. 8. 14:03
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
És még milyen feltételek vannak ezel kapcsolatban ?
2020. márc. 8. 14:08
 2/32 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

De később hogy gondoltad? A gyerekeid egy szobában vagy esetleg építeni mégegyet? Egyáltalán nem kötekedésből kérdezem csak gondolnotok kell arra is hogy aki most veletek alszik, meddig tervezitek hogy veletek legyen egy szobában :)

2020. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Most fogsz szülni, de közben nevelt gyereket is szeretnél? Hát lehet én vagyok rosszul összerakva, de nekem ez így sok lenne.
2020. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez így valóban elég fura...
2020. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Örökbefogadásnal mondjuk alapfeltétel, hogy ha van már gyerek a családban, akkor csak annál fiatalabbat lehet örökbefogadni. Amúgy meg nem akkora művészet ám rákeresni, mik azborokbefogafas feltételei.
2020. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
És úgy tudom ha nem is külön szoba,de pl.csak egy neművel teheted egy szobába. Nagyon sok feltétele van, a szülőjelölteknek kell menni ott kijelölt pszichológushoz beszélgetni,aki leszűri,alkalmas vagy-e stb.
2020. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az újítás a hazunkon folytatódik -bővítünk még egy nappit és egy szobat áprilistól. Olvaskadtam a neten már de kíváncsi voltam más véleményére is
2020. márc. 8. 14:40
 8/32 A kérdező kommentje:
De ugylátom ti nem tudtok semmit csak kötekedni 😄
2020. márc. 8. 14:41
 9/32 anonim ***** válasza:
95%

Hű, de buta vagy :(

Senki nem kötekedett. Véleményt kértél, felhívták a figyelmedet arra, adni neked nem jutott eszedbe...

2020. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Csak nem egy Árvácskát akarsz, aki segít a gyerekeid körül, meg takarít? Mert nekem ez jutott eszembe.
2020. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!