Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg bunkóság vagy tévedek?

Ez tényleg bunkóság vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Az bunkóság ha valaki pl. egy boltban a sor közepén leteszi a kosarát és kilép a sorból hogy még vegyen/nézegessen valamit?


Ma is ezt tapasztaltam az előttem álló részéről, és amikor szóvátettem, akkor neki állt feljebb.


Én mindig úgy tudtam hogy aki ezt csinálja az hivatalosan "kilép" a sorból. Igazam van vagy én voltam a hibás amiért szóltam?



2022. aug. 16. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

piszlicsáré ügyek..... nem állnék le kötekedni ilyen miatt.

Mindenkivel megeshet, hogy elfelejtett valamit....

2022. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Sztem nem bunkosag. Miert ne nezelodhetne meg ha csomot kell varni vagy elfelejt vmit es ezzel am mast nem tart fel
2022. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglát valamit 10 lépésre menjen, de legyen gyors.


Ha nem jön vissza perceken belül, megkerülöm a kosarát.


Ha 10 pecre eltűnik, arrébb lököm a kosarág, haladhat a sor.



Az első nekem rendben van, a többit nem kultíválom én sem.

2022. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

"Én mindig úgy tudtam hogy aki ezt csinálja az hivatalosan "kilép" a sorból."



Van hivatalos vásárlási törvény? :-DDD

2022. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez attól függ,hogy mennyire megy el messzire.

Ha esetleg visszamegy lemérni a paprikát vagy 3 lépésnyire megnéz valamit az oké.

De percekig otthagyni a kosarat tirpákság. Vigye akkor magával. Ne nekem kelljen kerülgetnem.

2022. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Én elég akadékoskodó tudok lenni, de ilyennel nincs bajom. Azzal jobban, ha valaki áll a sorban, és kiderül, hogy másnak foglalja a helyet, aki egyszer csak elem szuszakolja magát egy tele bevásárló kocsival.

Az általad említett esetben ha nem er vissza hamar, akkor volt, hogy toltam előre a kosarát a pénztárig. Aztán ha még mindig nincs ott, természetesen megelőzöm. Ki is lehet kerülni, de szóvá tenni erős. Tényleg, bármikor el lehet felejteni valamit.

2022. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyáltalán nem probléma szerintem. Teljesen mindegy, hogy ott várakozik-e az illető vagy épp elszalad még egy dologért. Mit veszítesz? 2 percet az életedből?


Engem amúgy egyedül az zavar amikor a pénztártól kell elrohangászni lemérni valamit vagy épp valamit nem fogad el a pénztár vagy valami gond van és akkor az eladó is esetleg elmegy és esetleg még egy vezetőt is kell hívni, hogy terméket töröljön és eltelik kb 5-8 perc mire megoldják.

2022. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség 2-3 meg 5 perc között kedves utolsó? 🙃
2022. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Igazából semmi, inkább a töketlenkedés zavaró nem az elvesztegetett percek.
2022. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tévedek.
2022. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!