Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lelkiismeretfurdalásom van?

Lelkiismeretfurdalásom van?

Figyelt kérdés
Bunkó voltam egy idegennel, aki amikor ma leült mellém, akkor köszönt, ezt viszonoztam. Majd ugyanott szálltunk le, viszont előtte bedugta a fülesét. Én álltam fel hamarabb és köszönés nélkül eljöttem. Tudom, hogy nem is emlékszik rá, de engem nem így neveltek és szörnyű lelkiismeretfurdalás gyötör, hogy így viselkedtem. Biztos megállapította, mekkora bunkó vagyok..

2022. júl. 5. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Hát ez nagyon szemtelen és bunkó gesztus volt tõled már ne haragudj de ugye vidéki vagy? Mert meglátszik pff...
2022. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon modortalan viselkedés én undorodnék magamtól a helyedben, szégyeld magad vidéki suttyó.
2022. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem bunkóság. Gondolom azért köszönt, mert összetévesztett valakivel, vagy mert beengedted az ablak mellé. Nem volt miért elbúcsúznod tőle.
2022. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el
2022. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Hagy el a témát, nem volt semmi csacsogás, ismerkedés, nem feltétlen akartok egymástól semmit, akkor meg nincs miért lelkizned.
2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Jajj, véletlenül nem jön be neked? :D
2022. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi kozod van hozza
2022. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Az nem jött ke az 1. válaszolótól, hogy ironizált? :D


Figyelj, ha ő sem köszönt el akkor nem is kell rosszul érezned magad.


Meg amúgyse kéne. Gondolj úgy bele hogy te sem szeretnéd, ha megtavarnának zenehallgatás közben. Szívességet tettél neki.

2022. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem volt bunkóság

Ha esetleg egymásra neztetek volna és köszöntök oké

De ha nem nézett oda, lehet észre sem vett

Nem bunkóság

2022. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
32%
Te bunkó suttyó az ilyen embereket börtönbe kell zárni egy évre hogy elgondolkozanak mi az illem.
2022. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!