Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ismerősöm olyan irdatlan...

Ha az ismerősöm olyan irdatlanul piás hogy lehet az hogy amikor találkozok vele sosincs ittas állapotba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akiről mindenki tudja hogy piás. Én néha szoktam vele találkozni. Nem hogy még ittasnak nem láttam sose de még alkoholt se láttam nála sose. Gyakran találkozok vele este de akkor is full józan pedig tudtommal olyankor szokta jobban megküldeni az ivást

2022. aug. 16. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran találkozol vele, és sosem látod részegnek, akkor alighanem hazudnak azok, akik piásnak nevezik. Lehet, hogy nekik az is piás, aki havonta egy pohár bort elfogyaszt, mert ők annyit sem isznak.
2022. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem mindenki egyformán részeg, ráadásul nem mindenki ismeri fel egyformán jól az ittas állapotot, ha nem a szokványos dülöngélő változatról van szó. Egy fedél alatt laktam öreganyámmal, 35 nm, eléggé össze voltunk zárva a korlátozások miatt, egyszer-kétszer vette észre, hogy ittam, még eleinte, egyébként fogalma sem volt róla, hányszor ittam filmszakadásig, pedig beszéltünk egymással. Ugyanő szinte soha nem ismerte fel, hogy anyám részeg, ha telefonon beszéltek (élőben igen), pedig nagynéném és én simán. De az is elképzelhető, hogy a haverodnak szerencséje van veled, mindig jókor találkoztok. Egy hónapja sincs, hogy leálltam, az utóbbi egy évben csúnyán szétittam az agyam, de egyetlen egy esetet leszámítva valami csoda folytán mindig józan voltam, amikor idetelefonált valaki.
2022. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Lehet csak annyi van benne, hogy normálisan nézzen ki. Az alkoholistának kell egy pici adag, hogy legalább a munkát meg a feladatait el tudja látni addig, amíg otthon teledöntheti magát.
2022. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!