Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szánalmasnak érzik magukat? Ha igen, miért érzitek magatokat annak és a környezetetek is így látja e?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
nem mert én még sosem pisiltem be.
2022. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Én annak tartom magam…


24 éves létemre sosem volt barátnőm, barátaim sincsenek, a pszichológusok sem tudnak rajtam segíteni (bár elvileg nincs semmilyen pszichés betegségem), de jobb híján lakásos prostituáltakhoz járok, viszont nem szex céljából hanem például dinoszauruszokról beszélgetni velük….

2022. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Inkabb csak remenytelennek, de ezt sem altalanosan, csak egy-egy dologban. Valamikor gyerekkoromban elszoltak magukat a szuleim, hogy amugy ok nem terveztek engem, csak valamiert tul keson derult ki a terhesseg, aztan akkor kenytelenek voltak bevallalni. Azota van bennem egy teljesitesi / megfelelesi kenyszer es en hulye valamiert mindig azt hiszem, hogy ha elerem az eppen aktualis celomat, akkor majd konnyebben fogok talalni valakit, aki szeretne.


Szereztem egy jo vegzettseget, de ez nem javitott semmit ezen. Kover voltam, lefogytam es elkezdtem aktivan edzeni, osszehoztam egy egesz jo fizikumot, egy csomo idot toltottem onfejlesztessel, onismerettel, tanultam rengeteg hibambol es sokat dolgoztam azon, hogy megszabaduljak rossz berogzodesektol es az egesz nem vezetett sehova.


Szinte uj ember lettem, de elotte sem erdekeltem senkit es most sem, szoval ezt kezdem remenytelennek erezni.

2022. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem az vagyok..még egy állás interjúra is félek elmenni, teljesen életképtelen vagyok😥
2022. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Élőben nem tudok, soha nem is tudtam az emberekkel megfelelően beszélgetni/kommunikálni. Mivel mindig is rosszul fejezetem ki magam így az emberek nem tudnak megérteni és hülyének néznek.

A rossz tapasztalatok miatt nem is szeretek emberek közelében lenni, ha tehetem kerülöm őket. :S

2022. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Azért tartom magam szánalmasnak, mert annak ellenére buktam meg, hogy minden órán figyeltem, és tanultam, nem is keveset, de egyszerűen képtelen voltam egyetlen mondatot is beleverni a fejembe. 2 ember volt az életemben aki talán szeretett, de mindkettőt elmartam magamtól akaratomon kívül. A családomnak egy lusta csődtömeg vagyok. Elmentem diákmunkára, de se a boltot, se a gyárat nem bírtam. A testem szerintem életképtelen, kiskorom óta küzdök gyomorégéssel és szédüléses rohamokkal, már az ország összes orvosát végigjártam de semmi nem segített.
2022. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!