Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak az én környezetemben van...

Csak az én környezetemben van mindenki meghülyülve?

Figyelt kérdés
Év eleje óta, a környezetemben, családban, munkahelyen minkenki öli meg a másikat, mindenhonnan csak a pletyka, irigység, megcsalás jön. Nekem már annyira elegem van ebből. Ha elmennék innen, máshol is ez lenne egy idő után? Most már annyira durva a helyzet hogy komolyan azon gondolkozok megszakitom mindenkivel a kapcsolatot és elkoltozom.

2022. jún. 19. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Változó.

Most valahogy ebben az évben nem tapasztalom.

2022. jún. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én környezetem is ilyen. Évről-évre rosszabb lett a helyzet. Régebben érdekes embereket ismertem meg, akikkel tök jókat lehetett beszélgetni, aztán ez egyre csökkent és egyre több lett a gyökér. Nincs éles határ, de kb. 1-2 éve érzem, hogy majdnem mindenki ilyen.
2022. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A környezetem normális, én meghülyültem.
2022. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hülye mindenhol én már megszoktam.
2022. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly vagy tavalyelőtt lettem figyelmes erre a jelenségre én is a környezetemben, azóta csak romlott a helyzet. Annyi pletyka, irigység, rosszindulat van sajnos, és hiába próbálok figyelni arra, hogy ne legyen rám (nagy) hatással, sajnos nehéz ezt kivitelezni..

Boltban, utcán is hasonlókat hallok, szinte mindenhol jelen van.

2022. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
46%
Üdvözlünk a való világban! :D
2022. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!