Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a konteózó...

Mit gondoltok a konteózó emberekről?

Figyelt kérdés
Nekem van egy ilyen barátom, sajnálom hogy így gondolkozik. Azt hiszi, hogy a világot egy titkos rend vezeti, amely eltitkolja előlünk az igazságot, és "agymosást" végez. Szerintem ezeknek az embereknek onnan ered ez a gyanakvása meg a "felvilágosutak" csoportjába vágyódása, hogy nem bírják elviselni a tudatot, hogy egyedül vagyunk a világegyetemben, semmilyen magasabb rendű dolog nincs, az életünk jelentéktelen, nem tesz semmit a létezésünk. Régen ilyenkor istenben kezdtek el hinni, de ezek az emberek már a "tudományos" világnézetet vallják, és nem fér bele ebbe isten. Ezért elkezdenek hinni az ufókban, meg minden faxságban. A különcködési meg isten iránti vágyukat ebbe csatornázzák el.

2022. aug. 17. 14:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
"hogy egyedül vagyunk a világegyetemben" azért ez igazán tudományos kijelentés . régen aki kavntumvilágról beszét kb örültnek tartották
2022. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

"egyedül vagyunk a világegyetemben"


Én nem vagyok konteós meg semmi ilyesmi. De, hogy egyedül vagyunk az univerzumban, az hogy jön ide? Elég csekély esély van rá, hogy egyedül legyünk. Nem mondom, hogy jártak már itt más lények (persze ezt sem tudhatjuk biztosra) de, hogy létezik rajtunk kívül más élet is az univerzumban az szinte biztos. A világegyetem hatalmas, lehetetlennek gondolom, hogy nincs máshol is élet.

2022. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%

"elkezdenek hinni az ufókban"


Az azonosítatlan repülő tárgyakban én is hiszek, max végül kiderül, hogy mi az. Egyébként abban is hiszek, hogy ebben a rohadt nagy univerzumban máshol is van élet, nem csak a Földön. Simán előfordulhat az is, hogy nálunk jóval fejlettebb civilizációk is vannak. Csak nyilván baromi messze :)

2022. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Mikor másokat próbálsz lejáratni, de helyette magadat járatod le - tipikus esete ez a kérdés.
2022. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy vannak. De nem az univerzum általunk ismert részében. Nekünk nem rohadtul mindegy, hogy vannak-e vagy sem? Jelenleg semmit nem találtunk. Tehát SZÁMUNKRA nem léteznek. Majd ha megtaláljuk őket, létezni fognak. De miért kéne létezzenek egyáltalán? Fájó lenne a tudat hogy egyedül vagyunk?
2022. aug. 17. 14:45
 6/34 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kulcsszónak beraktam az ufo-szót, ami mind konteósoknak van beállítva figyelt kulcsszónak. Szóval ellenséges környezetbe kerültem, csak ilyen emberek válaszolgatnak, akikről beszélek a kérdésben. Önmagát nem tudja diagnosztizálni az ember, mert elfogult. Ez a baja az ilyen embereknek is. Nevetséges
2022. aug. 17. 14:50
 7/34 anonim ***** válasza:
44%
Nem, max ijesztő lenne. Bár is az, ha kiderülne, hogy vannak. Izgalmas és ijesztő. Ha kiderülne, hogy egyedül vagyunk, az talán inkább nyomasztó lenne. De gondolj bele, erre nem sok az esély.
2022. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyunk konteósok, legalábbis én biztosan nem, de a többi válaszoló is elég intelligensnek tűnik :)
2022. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Itt igazából csak te tűnsz butuskának.
2022. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Utolsó én legalább állítok valamit. Értem hogy te megvilágosodtál, fényt derítettél az eltitkolt igazságra, de ennek ellenére semmi érdemlegeset nem mondtál, csak azt hogy én hülye vagyok. Félsz, hogy ha te mondanál valamit, talán téged bélyegeznének meg butuskának?
2022. aug. 17. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!