Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a rocker/metálos...

Mit gondoltok a rocker/metálos vagy nem túltoltan "jobbos" kinézetű emberekről elsőre?

Figyelt kérdés

Légyszi ne olyanok írjanak, akik maguk is ilyenek, mert abban az esetben evidens, hogy nyilván pozitív a vélemény.


A többi ember véleménye érdekel, hogy mit gondoltok, amikor megláttok egy ilyen fazont az utcán?


(Nem arra gondolok, amikor valaki fehér fűzőt meg swastikás felvarrót hord, az túlzás; hanem csak úgy szolidan, de érzékelhetően mégis levehető hogy ilyen az ember)



2022. aug. 16. 10:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Mi köze a rocknak a rasszizmushoz??
2022. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne jobbos valaki attól hogy rocker?


Most pontosan mire gondolsz amúgy? Mert a rockerek nem feltétlenül néznek ki jobbosnak, a jobbosnak öltözöttek pedig nem feltétlenül rockerek, nem tudom hogy melyikre gondolsz.

2022. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Rocker/metálos külsőről semmit se gondolok. Talán kicsit feltűnik, már kicsit ritka.

A jobbos kinézet nem tudom, mit takar nálad.

2022. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Mi köze a jobboldaliságnak a rasszizmushoz? A kettő nem feltétlenül jár együtt.

Plusz: A rockzene Magyarországon mindig is anti-kommunista és valamennyire jobboldali műfaj volt (P. Mobil, stb.). Persze van a random standard rock is (Tankcsapda pl.), de a jobboldaliság mindig is jelen volt/van a magyar rockzenében valamennyire, aki ezt nem látja, az nem ismeri a rockzenét elég alaposan.


De a kérdésem nem erről szólt....

2022. aug. 16. 10:24
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki, hogy miről szólt a kérdésed. Senki nem lesz se jobbos, se balos attól, hogy pl bakancsot hord meg tudomisén, ac/dc pólót.

Szóval mire gondoltál?

2022. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

" nem túltoltan "jobbos" kinézetű ember"


Az milyen?

2022. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Oké, látom a direkt érteni nem akarás és a trollkodás megy. Semmi baj...El van terelve a szó rasszizmusra, meg politikai fejtegetésekbe, holott a kérdés csak arról szólt, mi a vélemény, ha megláttok egy rocker/metálos vagy nemzeti beállítottságú embert.....ezek között a műfajok között vannak átfedések és mindig is voltak.


"Senki nem lesz se jobbos, se balos attól, hogy pl bakancsot hord meg tudomisén, ac/dc pólót." - Nyilván a Hungarica póló se jelent semmit, meg a Che Guevara póló sem? Hagyjuk már ezt, az öltözködésnek vannak nonverbális üzenetei, legfeljebb te nem tudod értelmezni, nem ismered fel....

2022. aug. 16. 10:37
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem trollkodás, hogy nem tudsz fogalmazni. :)

Persze nyilván mindenki hülye, csak te vagy helikopter.



A hungarica oké, jó példa, kb erre vonatkozott a kérdésem hogy mikre gondolsz.

Che Guevara hogy jön a rockzenéhez? :D



A válaszom: ha jobbosnak van öltözve az unszimpatikus, ha rockernek az szimpatikus-semleges.

2022. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem tudom elképzelni milyen az a "nem túltoltan "jobbos" kinézetű ember". Magyarázd már el. Vagy az ilyen full casual utca embere, akiből nem nézel ki semmi ilyet? Akkor meg hogy lehet definiálni?
2022. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszoltam normálisan. De te nem. Mi a jobbos kinézet? Konzervatív? Vagy kopasz? Vagy mi?
2022. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!